Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Bakalım Çorum da Kimler Var

siz iki arac bulusun atesı verın dumanı gören zaten gelır bunu deneyın ;) hemen pes etmeyın

siz iki arac bulusun atesı verın dumanı gören zaten gelır bunu deneyın ;) hemen pes etmeyın

Ateşi de verdim Egzoz dan sesi de gelen de yok giden de yok.. Çoruma Seat Showroom açıldı alanlar var şimdilik. Bakalım öncelikle bir alım yapsınlar zaten gören soruyor arabanın arkasında ki yapıştırdığın şey ne diye ama işte bir gelişme yok :)

@ardaoztekin dua etde tayinim ankaraya cıksın senınle bulusuruz haftasonları :) gelırım coruma bacanağımda çorumda hem onu gorurum hem senı :)

bi gidemedik katipler konağına

vay vay vay... Katipler konağı biliniyor :))))

üstat katipler konağını bilen gelir :D
[doublepost=1452668044,1452667991][/doublepost]
Aracı bugün teslim aldım hocam, yeğenim Çorum'da okuyor ara ara geliyorum yanına, uygun zaman olursa katılmaya çalışırım etkinliklere..

İnşallah bir topluluk yapabilirsek herkesi aramızda görmek isteriz ama önemli olan işte bir topluluk oluşturmak..
[doublepost=1452668084][/doublepost]
@ardaoztekin dua etde tayinim ankaraya cıksın senınle bulusuruz haftasonları :) gelırım coruma bacanağımda çorumda hem onu gorurum hem senı :)

Senin tayin kesin olarak Ankaraya çıkıcak ben her şeyi konuştum hallettim :D

Katipler konağından ziyade Anitta Otele inerken cadde üstü tandır kuzu yapan Çakır Sami var. Öyle böyle değil zaten her öğlen tıklım tıklım dolar taşar. Çorumda üstüne yer bilmem :D

Geri
Üst Alt