Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Bakalım Çorum da Kimler Var

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Evet SCW üyesi arkadaşlar herkese sevgiler saygılar.

Çorumdan ve ilçeden olanlar buradayım derlerse sevinirim.

Çorum olarak bir oluşumun içerisinde toplanma amaçlı ve yeni arkadaşlıklar dostluklar edinmek için sizleri görmeyi istiyorum..

Teşekkür ederim..

yok işte çorumdan bir cacık olmaz ağalar :) aslında var bizim burada da 8 tane seatçı ama iş yok işte onlarda da bi ben varım bir de ibo var geri kalanı pıs.. amma velakin ne bileyim ankaradan kayseriden sürpriz yapıp da ne biliyim böyle gelen olur bir toplantı tanışma partisi o zaman gören gelir :))))

2009-2014 arası Çorumda durdum. Çorumda genç seat sürücüleri görüyordum aslında bi organizasyon yapılsa devamı gelir bence. Çorum'dan umutsuz olmamak lazım :)

2009-2014 arası Çorumda durdum. Çorumda genç seat sürücüleri görüyordum aslında bi organizasyon yapılsa devamı gelir bence. Çorum'dan umutsuz olmamak lazım :)

SCW yi ya bilmiyorlar ya da bir oluşuma ait yada bir topluluk içerisinde bulunmak istemiyor olabilirler.. Sıkıntı yok akşama çorum da olacam çekerim arabayı bir yere belki stickerları gören olur bir başlangıç olmuş olur belli de olmaz bakalım. Allah uçak kazası vermesin...

Çorum'da etkinlik olursa Amasya'dan katılmaya çalışırım, tabiki gün olarak süpriz birşey çıkmazsa.

Yeni leon kullanıcısı olarak hem aracı tanımak hemde sizlerle tanışmak çok güzel olur.

Çorum'da etkinlik olursa Amasya'dan katılmaya çalışırım, tabiki gün olarak süpriz birşey çıkmazsa.

Yeni leon kullanıcısı olarak hem aracı tanımak hemde sizlerle tanışmak çok güzel olur.

Hayırlı uğurlu olsun... Her hangi bir oluşum olmuyor. 3 gündür ona uğraşıyorum ama başlangıç bile olmuyor..

Geri
Üst Alt