Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir aracın Doğuş tarafından getirilip getirilmemesi

ben 1 2 ay once grey sıfır amg mercedes buldum pıyasa fıyatı 47000 48000 olan aracın fıyatı 42700 e dustuler pesın olması kaydı ıle ama guvenıp alamadım dezavantajı su bır gun arabayı altından alabılır malıye cunku bu tur araclarda ötv fatura dusuk gosterılerek dusuk yatırılıyor bı zaman sonra malıye bunu mutlaka cıkarıyor ve arabana hemen bı yazı eger farkını odemezsen arabana aranma kararı cıkarılıyor bı donem hummer ler ı jeep lerı toplamıslardı toplu temızlıkle
ıkıncısı ıse garantı mercedes bayıden alınan araca 3 yıl garantı verıyor dısardan gelen aracın garantısı ıse fabrıka cıkısından ıtıbaren 2 yıl 2 yılın 4 5 ayı gumruk bekleme falan la gecıyor 1,5 yıl kalıyor
mercedesle ılgılı bı detay ogrendım turkıyeye yolladıkları araclarda motor koruması var yurt dısı aracında eger yoksa ve bı gun motorla ılgılı sorun yasarsan bu bahane edılıp garantı de sorun yaratılıyor

konuyu bolucem ama yabancıdan yabancıya araçları çifte vatandaşlar alabiliyor mu acaba? Daha mı ucuz oluyor?

yabancıdan yabancıya satılan araclar elbette cok daha ucuz oluyor ama

TÜRK İLE EVLİ YABANCILARIN YALNIZCA EVLİLİK İZNİ OLMASI BU ARAÇLARI SATIN ALMASINA İMKAN VERMEZ.

ÇALIŞMA İZNİ OLMAMASI YADA ÖĞRENCİ STATÜSÜNDE OLMAMASI DURUMUNDA YABANCI ŞAHISLAR BU ARAÇLARI SATIN ALAMAZ

ÇİFTE VATANDAŞLAR,(ALMAN&TÜRK , ABD &TÜRK ) ÇİFTE PASAPORT OLANLAR,MAVİ YADA PEMBE KARTI OLAN TÜRK SOYLULAR BU ARAÇLARI SATIN ALAMAZLAR

Google amcadanmı buldun Mesut ufak harfleri yazmaya zamanın kalmamış...

direk kopyalayıp yapıştırdım dou. daha öncede bana gerekli olmuştu bu bilgiler o acıdan biliyordum zaten kaynagı :D

direk kopyalayıp yapıştırdım dou. daha öncede bana gerekli olmuştu bu bilgiler o acıdan biliyordum zaten kaynagı :D

Yoksa Romanya'dan bir bayandan mesajmı geldi para yolla Türkiye'ye gelince evlenelim falan ondan bu bilgileri araştırdın dimi...:D

Geri
Üst Alt