Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir an içimden geçenleri paylaşmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hep sevmek ister insan delice bir tutkuyla ve her sevdiğinde önce kendine güler aynada ama sonra anlar nasıl bir savaşla karşı karşıya kaldığını. Sevgi, aşk bunlar hep bir savaştır aslında.Bir insan sokarsın hayatına herşeyini verirsin. Önce minik ellerini tutarsın kalbinde atan garip bir heyecanla zamanla ayrılmaz o eller ve gözlerine bakarsın seni seviyorum diyerek. Seni seviyorum dersin o bakan gözlere aslında en anlamlı sözdür bu ama anlamaz karşındaki insan bunun mecali anlamını sadece bende der. Zaman geçer böyle devam ederken aksilikler çıkar hep.
Savaş verirsin, atmaya çalışırsın o kalbindeki aşk denilen olguyu zehirlenen mikropları. eline bir silah alırsın ve başlarsın sırayla ateş etmeye.1-2-3-4-5 bu şekilde devam edersin ama sonu yoktur bunun. Bir kere bulaştığı zaman o mikrop kalbindeki sevgiye bir daha çıkmaz aslında. Sen sadece hep son yakarışları yaşarsın kendi kendine. Ve son zamanlar gelir daha sonraları...
Son kez el ele tutuşursun, son kez gözlerine bakarsın, son kez onun dudaklarına bir öpücük kondurursun, son kez sevişirsin belki içinde doğan kaybetme korkusunun vermiş olduğu şehvetle...Ve beklenen o gün gelir. Sessiz bir gün olarak başlar her zamanki gibi ve buluşursun son kez sevdiceğinle bitti der gözlerinin içine baka baka bittii....
Sen her ne kadar sevsende onu, o yoktur artık senin hayatında.Çoktan gitmiştir aslında başka diyarla. Belki başka biriyle el ele tutuşacaktır. Belki en yakın arkadaşınla öpüşecektir. Belkide hiç tanımadığın biriyle çoktan sevişmeye başlamıştır bile. Oysaki sen; gecelerini kendine zindan edip ağlayan gündüzleri huysuz ve uykulu bir şekilde ortalıkta dolaşan bir insan vaziyetine bürünürsün. İşte böyledir aşk böyle güzel bir hikaye olarak başlar, kelebek olup uçurur seni gökyüzüne, kuş olup kondurur seni her istediğin yere, sonra köpek olup ulutur seni o çok canlı görünen istanbul gecelerinde...

İşte aşk böyledir arkadaş. Bir kere girdimi insan bünyesine bir daha çıkıp gitmez bitirmez varlığını hiç bir kalpte. Ne kadaer çabalasan da sen o ''Eros'' lakaplı aşk meleği hiç acımadan okları sürekli atar kalbine.

Yine aşık oldum. Yine düşünmeden edemiyorum belki ama bu sefer ki tek temennim O ''Eros'' la verdiğim savaşı kazanmak istemiyorum. Çünkü çok sevindim bu sefer bana sapladığı oktan. Çok sevindim bu sefer sonsuza dek sevebilme ihtimalim olmasından..

Can CANBOLAT 21.02.2011 / 01:00

bu guzel satirlari son derece duygusal bir sarki ile pekistirmek isterim ve bunu yaparim

Hep son olsun diyoruz be emre umarım bu sefer sondur demekle teselli edicem kendimi umarım sondur....

Yaşadıklarımı paylaşabildiysem ne mutlu bana be abi ne mutlu bana

çiğerimi dağladın..ınsanlıgımdan utandım..sen ne degişik bi arkadasmıssın can...ne hıssıyat sahıbı bi insanmıssın..araba forumuna bırden cıcekler actı..kelebekler büründü hertarafa..çakralarım açıldı..cok duygulandım coook...

Uykum kaçtı ya, boş boş bakıyorum ekrana ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt