Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir an içimden geçenleri paylaşmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çiğerimi dağladın..ınsanlıgımdan utandım..sen ne degişik bi arkadasmıssın can...ne hıssıyat sahıbı bi insanmıssın..araba forumuna bırden cıcekler actı..kelebekler büründü hertarafa..çakralarım açıldı..cok duygulandım coook...

Yok be abi hepimiz böyleyiz aslında ama bazen anlatamıyız yaşadıklarımızı yada yediremeyiz cümlelere sığdırıp paylaşma. Benim yapıtğım sadece yaşadıklarımı hiç bir zaman utanmadan anlatmak oldu. Bunu tek ben yaşamıyorum ki biliyorumki bunu yaşayan bu duyguları hisseden bir sürü arkadaşımız var burda ben topluca dile getirmiş olayım :) Ama açıkcası bu sfer eros la olan savaşı kaybetmek istiyorum bu sefer o yensin istiyorum....

Yok be abi hepimiz böyleyiz aslında ama bazen anlatamıyız yaşadıklarımızı yada yediremeyiz cümlelere sığdırıp paylaşma. Benim yapıtğım sadece yaşadıklarımı hiç bir zaman utanmadan anlatmak oldu. Bunu tek ben yaşamıyorum ki biliyorumki bunu yaşayan bu duyguları hisseden bir sürü arkadaşımız var burda ben topluca dile getirmiş olayım :) Ama açıkcası bu sfer eros la olan savaşı kaybetmek istiyorum bu sefer o yensin istiyorum....

yensın be be kardesım yensın !! bu sefer sen golu at !!! artı o eros dedıgın senın kıza yazılan bırımı o kım?

eros-prezervatif-gold-seri-normal-tip-12-mb23197_209996_r1.jpg

Yok abi bu eros şu meşhur aşk meleği okları bize saplayan totoş varya o işte ama bu sefer Yenicem abi bu sfeer yenicem :)

Ayberk kardeşimizin son paylaştığı video'da sarstı beni.. Can ve Ayberk aslında ne kadarda birbirlerine benziyor, ne kadar ortak yönleri var değil mi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt