Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir aksiliktir gidiyor

gecmıs olsun abı
tesadufler ıste sıkma tatlı canını :)
sağol Özgür. takmamaya çalışıyorum.
Geçmiş olsun Mehmet..
Teşekkürler
geçmiş olsun abi senin yine iyi ben napıyım 2 ay önce ön tamponu takan usta cıvatayı radyatöre taktı hararet yaptı araba hemen akabınde de conta yaktı :)oluyo böyle olcağı varmış cana gelmesin de:)
sağol teşekkürler. sanada geçmiş olsun
gecmis olsun kanka ya :(
sağol kanka. bu aralar böyle oldu.
takma kafanaaa sadece üst üste gelmiş o kadar ama nazara dikkat et kardeşim ..
sağol Zafer abim. nazar boncuğu takacam artık yarın.

Mehmet abi nazar boncuğu tak ama geleneksel olarak mavi olsun..
mesela kırmızısı bi işe yaramıyo gibi sanki.. :D :D

Gecmis olsun..arabaya bisey olunca bedenden de biseyler kopuyor...

aynen öyle oluyor bana da. akşamdan beri canım sıkkın. haftada 2 kez yıkatıyorum nerdeyse hergün nemli bezle siliyorum. kasislerde duracak kadar yavaşlıyorum ama olmayınca olmuyo. neyse sağlık olsun ne yapalım:)

gecmıs olsun mehmet kason yok mu ?? degıstırı versınler camı bu arada abs beynı ne kadar maloldu

geçmiş olsun yaaa aracın bi tarafına nazarlık tak

ağbi nazar değmiştir ama aynen söylediğin gibi benimde geçen sene kendiliğinden çatladı cam 15cm civarı L şeklinde dikiz aynasının oradan gelmişti gittim kaskodan değiştirttim hemde mavi yeşil cam istedim onu getirttiler gerçi senin araba cupra orjinal cam mavi yeşil mi bilmiyorum ama değilsede öyleysede mavi yeşil al

geçmiş olsun belkide park halinde iken bir şey gelmiş olabilir cama !

Bu arada artık soğudum arabadan dersen bir talibi var arabanın :D

Geri
Üst Alt