Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir aksiliktir gidiyor

mehmetelt

Kayıtlı Üye
bu aralar arabada bir gudubetlik var ama hadi hayırlısı bakalım. bugün akşam arabaya bindiğimde ön camın çatladığını fark ettim. herhangi bir darbede olmadı ama. camın en alt kısmından başlamış yaklaşık 15 cm falan yana doğru uzamış. sürüşü engelleyen bişey yok ama çok canım sıkıldı. yarın gidip çizdirecem camı.son 1 ay içinde önce abs beyni bozuldu, sonra durup dururken lastik yarıldı şimdide durup dururken cam çatladı. nazarmı vardır nedir ?:mad::mad:

Geçmiş olsun Mehmet abi,bu araba seni çok üzdü..:(

Geçmiş olsun Mehmet abi,bu araba seni çok üzdü..:(

sağol Sezgin.ya ufak şeyler aslında. aldığıma pişman değilim arabamı. şu ana kadar en çok zevk alarak kullandığım araba bu.ama şu en son cam işi canımı sıktı. yani lastikte düz yolda yarıldı camda durduğu yerde çatladı.

boşver Mehmet abi üstüste gelmiş sadece.. :)

boşver Mehmet abi üstüste gelmiş sadece.. :)

valla boşvermeye çalışıyorum Yiğit ama durduk yere olması canımı sıkıyor.taş falan gelsede çatlasa valla gam yemem. arabayı o kadar dikkatli kullanıyorum başımıza gelen kalmıyor. millet çukur mukur dinlemez pat küt gider arabalarına hiçbişey olmaz.:kizgin::kizgin:

gecmıs olsun abı
tesadufler ıste sıkma tatlı canını :)

geçmiş olsun abi senin yine iyi ben napıyım 2 ay önce ön tamponu takan usta cıvatayı radyatöre taktı hararet yaptı araba hemen akabınde de conta yaktı :)oluyo böyle olcağı varmış cana gelmesin de:)

takma kafanaaa sadece üst üste gelmiş o kadar ama nazara dikkat et kardeşim ..

Geri
Üst Alt