Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!! Bir Şirket kurmak ısteseydınız ne sırketı kurardınız ????

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar dıs tıcaret odevım var aklıma konu gelmıyor bır sırket kurmak ısteseydnız ıthalat ıhracat farketmez ne sırketı kurardnız nereye kurardnız :)

Otomotiv yada Bilgisayar Şirketi kurmak isterdim en gözde olanlar bu sektörler Nerde kurmak isterdim gelincede Nişantası gibi yerlerde işlek ama bilgisayarla ilgili bir yer olmucak kurduğun yerde

Otomotiv sektörü için genelde sanayiler yada büyük işlerinin olduğu yerler gibi :)

muhendislik oluyan biri icin biraz garip olabilir, gerci sirkette degil ama neden bi cafe/bar'ım olmasın yani :eek::eek: bakarsın cok ileri gider benzin falan filan gibi iyice yayılırdım :D

camelic ön pnajur ızgaraları çok güzel olmus ilk defa görüyorum

İletişim sektörünü tek geçerim lakin büyük para gerekiyor,getirisinin yanında çok sayılmayacak bi para ama :)

xx

bana göre gaziantepte en büyük yemek ve tatlı şirketini kurardım.dünya ya açılırdım.kalbe giden yol mideden geçer mantığını kullanırdım...bana göre ürettiğin ürün zevk için boğaz için hevesle alınmalı ve 24 saatte yok olmalıdır...

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
Geri
Üst Alt