Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!! Bir Şirket kurmak ısteseydınız ne sırketı kurardınız ????

öğle bir tesisi düşün kü param oldugunda yapacagım seyde o zaten kartıng ki olan sıpa merkezı olan ve en öenmlisi herkeze her topluma hitap eden restorant cafesi olan 4 katlı önu acık garajında arac bakımı yıkaması koföru olan cafenın en ust katı osmanlıyı anlatan bir alt katı ocak basının oldugu guzel bir yer dusunurdum tabı bunlar ıcın cok guzel bir yer epeyde para lazım ama olmaz diye ir sey yok allah nasıp ederse etilerde böyle birsey olurdu bence:D

bunların hepsi birarada anca çorba olur ve işe olan özen ve hizmet riski fazlalaşır....:eek:key:

resteuran kısmını senın gibi bilgili biri sıpa kısmını estacı ca gibi bi işletme arac bölumunude benım gıbıı bırı ısletırse bence sıkıntı cıkmaz :D

Ben sırketı kurdum arkadaslar tesekkrler fıkırler ıcın :)

Basvurularr basladı :D

antepe Starbucks açardım..sonra oturup bolca latte ve frappuccino içerdim..

siz açın bana da iş varin .benden patron olmaz...

İçinde oldugum sektör olan İnşaat sektörü ile ilgili büyük kapsamlı bir şirket kurmak isterdim

Geri
Üst Alt