Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!! Bir Şirket kurmak ısteseydınız ne sırketı kurardınız ????

modifiye üzerine bi tükkan açardım yurtdısından urunler:) ve gayet lux bı yerde olursa ii olur yada nezih bi cafe bistro :eek:

1-)
patates piyasası araştırırken irandan türkiyeye patates ve narenciye geldiğini öğrendim (bazı ürünler nerdesyse ülkemizdeki toptan fiyatların 3te 1i örneğin iç yaprak ceviz)ayrıca iran tarım bakanlığı 280 bin ton arpa arıyormuş harıl harıl mersine gıda ithalat ihracat firması açardım.adınıda 7/24 dış tic .....vs.vs.vs koyardım
2-)
yaşlı , özürlü bakım hizmeti ve temizlik işi yapan bir şirket kurardım İSTANBULDA adınıda BİZ KURUMSAL HİZMETLER koyardım personelide yurt dışından getiridim

Bay & Bayan Kuaför ve Güzellik salonu kurardım...Özellikle bayan kısmında hiç saç kesme,ağda dan parayı kırarsın..:D

%100 yerli bir fastfood zinciri kurardım.. böylelikle insanım 2 liralık menüye 10 lira ödemek zorunda kalmazdı.. ayrıca parasıda ülkesinde kalır okyanus ötesine akıp gitmezdi..

aklıma baska bisi daha geldi, gider Fiberci acardım :D:D:D envayi cesit fiberglass parca yapar, satardım. Insanların mutlu edıcek sekılde ıyı hızmet ve guzel aracları gormek guzel olurdu :eek:key:

Geri
Üst Alt