Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir İki Sorum Olacaktı

skeaptar

Kayıtlı Üye
2006 leon stylance aldım 2 gun oldu daha ruhsatını cıkartmadım bile.benzinde kullanamam tüp taktıracagım inşallah forumda genelde lavato brc deniliyor.benim birkaç sorum olacaktı.
1)Bu misal 1600 isteyen brc taktırdık, biz bunun dışında para ödüyormuyuz baska yerlere
2)bir ikinci sorum ruhsatı cıkartmadan tüpü taktırsam sonra işleterek ruhsat cıkartabılımıyım? (plakada değişecek ayrıca) yoksa önce plaka değişip ruhsatı cıkartıp tekrardanmı işletmem gerekiyor(iki kere ruhsat parası ödermek zorundamıyım)
3)Bu çerçevede misal brc taktırırsam 1600e toplam bütün masrafım ne olur nereye ne kadar oderım.alım satımda 160 lira odedım cunku baska plaka olacak diye cevap yazarsanız sevinirim hafta içi bu işi halletmek istiyorum bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum

abi baktım bulamadım ilk siteye girdiğimde tanışma bolumunu yoksa rajonu biliyorum.tamamdır ali kaplan kardeş yazdım bölüme

bence ruhsatı çıkarmadan önce taktırın lpg kitini, çünkü yeniden ruhsat çıkartmanız gerekecek. Hatırladığım kadarıyla muayene masrafı, EK-1 belge masrafı (10- 20 tl birşey) ve sızdırmazlık muayenesi (30tl) dışında birşey hatırlamıyorum ben... Tabi bu 2011 Aralık fiyatları ve işlemleri...

teşekkürler yuksel kardeş bende oyle yapmayı dusunuyorum 1250 ye lovato taktıracam kayseride.anlaştım 10 taksit yapılacak

Geri
Üst Alt