Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Övünç ve Utanç Tablosudur

onlarda !! a sınıfı dıye bı sey yok klımanın 10 senelıgını en buyugunu kullanıyorlar gece gunduz acık ufolar desenız kaynıyor !!! helal olsun onlara ama sadece yerken !!! cıkarırken dusunduklerımı tahmın edıyorsunuzdur :):):)

adamlar en iyisini yapıyor bizim cebimizden çıkan onların.....

allah belalarını versin bugün aldım faturayı 49,81 TL kullanmışım fatura 91,44 tl

kaçak kullanım bedeli :8,54
personel hizmet bedeli : 1,13
ile. s.s kul. bd.( bu ne anlamadım) : 2,31
dağıtım bedeli: 10,61
enerji fonu :0,58
TRT katkı payı :1,17 ( trt neyse bunuda çözemedim)
elektrik tüketim vergisi: 2,92 (elektirik kullanıyorum diye vergi veriyorum :D)
olazsa olmazımız KDV: 13,95

geçmiş olsunnn.....

allah belalarını versin bugün aldım faturayı 49,81 TL kullanmışım fatura 91,44 tl

kaçak kullanım bedeli :8,54
personel hizmet bedeli : 1,13
ile. s.s kul. bd.( bu ne anlamadım) : 2,31
dağıtım bedeli: 10,61
enerji fonu :0,58
TRT katkı payı :1,17 ( trt neyse bunuda çözemedim)
elektrik tüketim vergisi: 2,92 (elektirik kullanıyorum diye vergi veriyorum :D)
olazsa olmazımız KDV: 13,95

geçmiş olsunnn.....
trt ye her faturada katkı payı var yani trt nin yayınlarında orda burda çıkardığı saçma sapan tiplemeler için biz para veriyoruz, sonuç bizi soyuyorlar göz göre...

Onların kullandığı kaçak elektriğin parası bizim cebimizden çıkıyor...Onların aslında suçu yok..Buna müsade eden ve göz yumanların Allah belasını versin...

sen yaptırım gücünü kullanmaz/kullanamazsan adam böyle vatandaşının hakkını gasp eder. sonra iki oy kaygısı yüzünden sesini çıkartamazsın bunlara, istanbuldaki, ankaradaki dar gelirli memuru işçiyi kaçak diye evinden polisle jandarmayla atarsın ama bazı illerde kaçak elektriği kesmeye gelen ekiplerin dayak yiyip öyle döner evine. asabi seyrek bıyıklı şahsa hakaret etti diye öğrencileri sille tokat döver içerde 6 ay tutarsın ama onlarca kamu malına zarar veren canlılara dokunmazsın sadece izlersin. sonrada senden müslümanı olmaz. ama ne sen gittiğin ve vatanı götürdüyün yerin farkındasındır ne de olacakların.

Bakın benim çok sevdiğim bir zat-ı muhterem ne demiş 20 yy başında (20 Ekim 1927):

........Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

son cümleye ne kadar kaldı sizce?

yazmayayım dedim yine duramadım sürç-i lisan ettiysek affola

Allah belalarını versin... Haram zehir zıkkım olsun!!!

Geri
Üst Alt