Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biofonksiyonel veya Karbonlu Polen Filtresi !!!

acarred

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Polen filtre hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Polen filtresi değiştirmek istiyorum. İki çeşit filtre arasında kaldım + ve - lerini yazarmısınız hangisini kullanmam sağlık açısından daha yararlı olur ?

Mann-Filter FP 2939 Biofonksiyonel kabin filtresi 1K0 819 644 A
Mann-Filter CUK 2939 Aktif karbon filtre

Biofonksiyonel hakkında hiç bilgim yok .

MANN-FILTER Katalog Avrupa (Online)

Merhaba arkadaşlar.

Polen filtre hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Polen filtresi değiştirmek istiyorum. İki çeşit filtre arasında kaldım + ve - lerini yazarmısınız hangisini kullanmam sağlık açısından daha yararlı olur ?

Mann-Filter FP 2939 Biofonksiyonel kabin filtresi 1K0 819 644 A
Mann-Filter CUK 2939 Aktif karbon filtre

Biofonksiyonel hakkında hiç bilgim yok .

MANN-FILTER Katalog Avrupa (Online)
carbon tavsiye ederim ince molekulleri bile hapis eder daha kücüktür delikleri partikulleri daha sağlam tutar kırlenmesi gecikir uzun ömürlüdür...bende kullanıyorum.servisde 65 lira cordoba için orjınal...diğeri bildiğimiz kağıt...mann da iidir fiyatlar aşa yukarı aynı...carbon pahalıdır..güzel soğutmazsa klima radyatöründe filtresi var o da değişmesi gerekir gaz filtresi kurutucu filtre...kolay gelsin

Ben kullanmadım ama forumlardan gördüğüm kadarıyla carbon kullananlar memnunlar

Karbon özellikle önden gelen aracın egzoz dumanını önlüyor.Ben karbon olmayan takınca farkı anladım ama bu bakımda karbon taktıracağım.Tavsiye ederim...

Ben karbon kullanıyorum çok memnunum

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Byofonksiyonel kabin filtresi mann sitesinden orjinalden google çeviri ile çevrilmiştir. link aşağıdadır .
Innenraumfilter FreciousPlus von MANN-FILTER

FreciousPlus kabin hava filtresi ile temiz hava

Konvansiyonel kabin hava filtreleri, toz, polen ve dizel kirleri, kokular gibi havadaki havalandırma sistemi vasıtasıyla arabaya girmesini önler. Ancak, oturmakta oldukları arabaya MANN-FILTER'ten FreciousPlus filtre takılıysa, alerji ve astım hastaları, çocuklar ve sık sık otomobil yolcuları artık tüm yıl boyunca daha rahat nefes alabilir. Kabin hava filtrelerinin en yeni nesli, neredeyse tüm alerjenleri absorbe eder ve yolcu bölmesindeki bakteri ve küfün yayılmasını engeller.

FreciousPlus ile sağlığınızın önceliği vardır
  • Allerjenlere neredeyse% 100 tuzak kurar
  • Küf ve bakteri üremesini% 98'den daha fazla azaltır.
  • Parçacık halindeki maddeyi neredeyse tamamen bloke eder

Geri
Üst Alt