Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bilt Hamber Kil!

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Bilt Hamber auto-clay arıyorum. 50 gram yeterli olacak. ancak özellikle fotoğraftaki markadan arıyorum. Çin malı olmaması önemli burada Made in England yazıyor. Malum sitelerin birinde satıcıya mesaj attım hala dönüş yapmadı ondan buraya yazayım dedim. Fazla alan varsa elinde olan özellikle Ankara içi görüşebiliriz. Teşekkürler.
cache_500_1__i_8330935_ZRA.jpg

Ekli dosyalar

• cache_500_1__i_8330935_ZRA.jpg
    cache_500_1__i_8330935_ZRA.jpg
    25.7 KB · Görüntüleme: 48
[MENTION=23360]atay78[/MENTION] bir ara satıyordu sanırım

görünce yardımcı olucaktır

• Beğen
Reaksiyonlar: smz
Ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor bu Bilt?

Ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor bu Bilt?
abı forumda konusunu acmıstım lınkını yenıden paylasayım

http://www.seatclubworld.com/arac-d...ya-koruma-82/kil-nedir-nasil-uygulanir-21829/
okuduğum kadarıyla diğer konularında satışını yapmış

aşşağıdaki linkden bir sorabilirsiniz isterseniz , benimle ilgili değildir ilan

Bilt Hamber Soft Kil 50 TL Sanalpazar.com'da (kodu:8511959)

bende bu arkadastan aldım cok ılgılı bır arkadas gercekten bende son 50gr kaldı gerı kalanını bazı kısıler ıstedı onlara gnderdım hala uygulama fırsatım olmadı musaıt bır zamnda uygulamayı dusunuyorum bakalım kısmet

ilgimi çekti şimdi okuyunca ayrıntıları : )) bende alabilirim bu kullanıcıdan isteyen olursa belli bir fiyat karşılığında 50 gr yada az fazla şeklinde gönderebilirim

sanırım en az 200 gr. olarak satılıyor. galiba o şekilde alacağım.

ilgimi çekti şimdi okuyunca ayrıntıları : )) bende alabilirim bu kullanıcıdan isteyen olursa belli bir fiyat karşılığında 50 gr yada az fazla şeklinde gönderebilirim
en guzelı oyle yapmak dostum cunku sonradan muhafazasıyla ugrasmamıs olursun ve su pıyasadkı no name (ısımsız)kıllerden daha ucuza dunyanın en kalıtelı kılını almıs olursun
sanırım en az 200 gr. olarak satılıyor. galiba o şekilde alacağım.

evet 200gr satılıyor forumdan ortak alım yapıcagınız cok ksıı cıkacaktır emın olabılırsınız 4 parcaya bolun hepınıze 50ser gr yeter bu urun bırde kaydırıcıya gerek duymaz su yeterlıdır

Geri
Üst Alt