Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bilstein & Eibach

canlısını yaşamak isteyene turu 10 TL :)

bende leonda yapmıştım bir kombinasyon AP yay Bilstein amortisör..şu an KW coil var ne bileyim eski tad yok anlamadım gitti

bende leonda yapmıştım bir kombinasyon AP yay Bilstein amortisör..şu an KW coil var ne bileyim eski tad yok anlamadım gitti
o araba kaynaklı oldugu ıcın eskı tat yok ,eskı leonla ıbızayı karsılastırmak dogru olmaz zaten

güzel bir reklam videosu olmamış. daha güzel de olabilirmiş.

o araba kaynaklı oldugu ıcın eskı tat yok ,eskı leonla ıbızayı karsılastırmak dogru olmaz zaten

eski tad yok derken arabayı aldığım ilk hali ve şimdiki halinden bahsediyorum bişey kaybolmuş gibi..

motor olarak harika ama yolda gidiş olarak leonlar çok fark var..annem bile dedi leonla giderken ben hızı hisstemiyordum bunda hız belli oluyor

Geri
Üst Alt