Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bilstein amortisör,havalı süspansiyon

hocam malum cordobanın sert süspansiyonu zaten birazda yoruldu 2007 model cordoba için degişmeyi düşünüyordum bilstein b4 ü bayagı begenmişsiniz nereden temin edebiliriz

hocam malum cordobanın sert süspansiyonu zaten birazda yoruldu 2007 model cordoba için degişmeyi düşünüyordum bilstein b4 ü bayagı begenmişsiniz nereden temin edebiliriz
hatayda bi satıcı keskin oto ...scwden metin usta tavsiye etti dersiniz...bilteın amortismn b4 wapşaptan sorarsınız dönüş sağlar kapıda ödeme ...ordan aldım bende...elinde olmasa bile tedarik eder..
0533 306 53 68

yardımlar için cok sagol hocam işiniz gücünüz rast gelsin
[doublepost=1497184226,1497085199][/doublepost]
hatayda bi satıcı keskin oto ...scwden metin usta tavsiye etti dersiniz...bilteın amortismn b4 wapşaptan sorarsınız dönüş sağlar kapıda ödeme ...ordan aldım bende...elinde olmasa bile tedarik eder..
0533 306 53 68
metin ustam aracın dönüşünde gidişinde sorun olmuyor degilmi zaten fazla hız merakımız da yok bizim için biraz daha konfor olsun tamamdır

yardımlar için cok sagol hocam işiniz gücünüz rast gelsin
[doublepost=1497184226,1497085199][/doublepost]
metin ustam aracın dönüşünde gidişinde sorun olmuyor degilmi zaten fazla hız merakımız da yok bizim için biraz daha konfor olsun tamamdır
kesinlikle öle bişi yok...ben cok memnunum yağlı sert amortisorler bozuk yola gelmiyor...konfor evet aracın esnemesi artıyor,esneyen arabanın dökülmesini geciktirir sesler azalır...viraj ivmelesinde yol tutuşunda vs değişme olmuyor...cukura lastiği kaptırmadıgınız muddetce sıkıntı yok cunku kostebek cukuruna kaptırdıgınız lastık ses yalıtımı olmadığı için maalesef ne takarsanız takın can alıyor..bozuk yolarda az dikkat
IMG_20140923_155359.jpg

kesinlikle öle bişi yok...ben cok memnunum yağlı sert amortisorler bozuk yola gelmiyor...konfor evet aracın esnemesi artıyor,esneyen arabanın dökülmesini geciktirir sesler azalır...viraj ivmelesinde yol tutuşunda vs değişme olmuyor...cukura lastiği kaptırmadıgınız muddetce sıkıntı yok cunku kostebek cukuruna kaptırdıgınız lastık ses yalıtımı olmadığı için maalesef ne takarsanız takın can alıyor..bozuk yolarda az dikkat
Ekli dosyayı görüntüle 15367
metin bey cevap gelmedi keskin otodan baska temin edebilecegimiz yer varmı acaba

metin bey cevap gelmedi keskin otodan baska temin edebilecegimiz yer varmı acaba
keskin otoyla az evvel görüştüm...işlerin yoğunlluğundan dönememiş kusura bakmasın dedi...
gümrüktemiş bilstein marka amortisorler cıkış alması 20-30 gun sürer dedi...gümrük az sıkıntılımış neyi varsa..bende 12 gun beklemiştim...wapşap yerine bizzat kendisini ararsanız daha net anlaşılır olur...beklemekten başka care yok gibi..

Geri
Üst Alt