Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bilindik Polis çevirme noktaları..

en onemlı detay yagmurlu havalarda cevreyolu cıkıslarında yonca lardan cıkınca kopru altına tuzak kuruyorlar !!!
bu donemlerde gebzede ne kadar cevırme yerı varsa ogrendık malum ıkı tane servıs baglanınca !! sanayı sıtelerınden kacıyorlar servıscıler

Bende darıcaya geçicem bakalım polislerle cebelleşmiyim.....

atakoy plustan atakoy yonune giderken meshur virajdan hemen sonra...

atakoy plustan atakoy yonune giderken meshur virajdan hemen sonra...

orta mıllet cok gazlıyor ısklarda bekleyıp bı anda catır catır kalkıyorlar vırajı bı alıyolar hooooopppppp suprız:):) gecen hafta bı typer ın basına gelmıstı:)

orta mıllet cok gazlıyor ısklarda bekleyıp bı anda catır catır kalkıyorlar vırajı bı alıyolar hooooopppppp suprız:):) gecen hafta bı typer ın basına gelmıstı:)
Orasi tam tuzak..Gordugum anda camlar asagi , ic isik da full bright; devam et:)

Suadiye de yada bostanci ido da kesin olur

Cadde uzerinde de barlar sokagini gecinve cakarlar:)

idealtepe baglantı yolunda !!!!
taksımden cıkıslar hep cevırme cevırmeye gırmeden kacmak ısteyenler kasımpasaya ınecek dırek cevreye baglanacak
her cumartesı 12 den sonr amutlaka halıc yolunda yıkık koprunun onunde

idealtepe baglantı yolunda !!!!
taksımden cıkıslar hep cevırme cevırmeye gırmeden kacmak ısteyenler kasımpasaya ınecek dırek cevreye baglanacak
her cumartesı 12 den sonr amutlaka halıc yolunda yıkık koprunun onunde

Suadiye de yada bostanci ido da kesin olur

Cadde uzerinde de barlar sokagini gecinve cakarlar:)

Gece Suadiye'deydim. Birden anons sesleriyle uyandım " hulaaaaaan sağa çek ulaaan,kal orda " .. Uyandım baktım , ekipler iş başındaydı :D Bi viski daha içip tekrar uyudum :p

Geri
Üst Alt