Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bilgisayarda sondan bir önceki nokta...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Hepsiburada.com da gezerken gördüm linkteki cihazı... Bilgisayar ve teknoloji düşkünü biri olarak hayranlıkla inceledim ve evde mevcut olan 2 adet masaüstü, 1 adet dizüstü, 1 adet netbook, 1 adet tablet ve 2 adet external hdd ye bundan çok daha fazla paralar verdiğim için kendi kendime hayıflandım... Almak için elimden gelen herşeyi yapacağım... İlk iş elimdeki bütün pc leri satışa çıkartacağım buradan duyurulur... İncelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum...
Asus P1801-B046K Core i5 3350P 3.1GHz 8GB 1TB Windows 8 18.4" Dokunmatik (10 Parmak) All-in-One + Transformer Tablet - Bilgisayar - Hepsiburada.com

bu da asıl link...

http://www.asus.com.tr/Allinone_PCs/18_inch/ASUS_Transformer_AiO_P1801/

Yeni bir bilgisayar alacaksanız ve iyi bir bilgisayar olsun istiyorsanız en az i7 3 nesil işlemciye ve SSD disk olması gerekir. Bu tarz bir pc için de 2000 ile 2500 TL bütçe olması gerekir. (İyi bir marka için)

şirkette müdürümüz aynını kullanıyor :) toplantılara bunla gidiyor geldiğinde aparata takıyor :D

güzel bir cihaz

Güzel presentasyon videoları ile süslenmiş fakat detaylarda benim en çok dikkatimi çeken, tabletin ağırlığının 2,4 KG olması. Yani tablet gibi görünen bir notebook aslında. Fazlasıyla ağır bence.

i7 olan bir makine tavsiye ederim.. tabi kullanım şartınıza göre bu makine son nokta :)

Güzel bilgisayar. Mobilite açısından çok kullanışlı görünüyor.

Geri
Üst Alt