Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bilgisayar yardımı...

altıpatlar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar;
işyeri odamda kullanılmak üzere,
kasa hesaplarını çek senet hesaplarını tutabileceğim
i5 veya i7 6gb yada 8 gb hafızalı max:1750 tl ye kadar
dizüstü bilgisayar almak istiyorum...
hangi marka model önerirsiniz net veya mağaza nereden satın alabilirim_???
şimdiden teşekkürler...

cimri .comu takip etmeni tavsiye ederim oradan aldıgım br pc vardı normal sartlarda 2000 tl olan pc cımrıden 1450 tl gıbı bır rakama aldım.. :)

casper düşünüyordum ama asus markasınıda inceleyim sabah teknosadaydım müşteri umarunda değil alırsan al misali yaptı tartışıp çıktım kurumsal olmayan dükkan tercih edeceğim bilginiz için sağolun...

vatan bilgisayarın yaptığı %25 indirimleride takip edebilirsin ben toshıbacıyım

şimdi asusları inceledim de hakikaten tasarım harikasıymış özellikle lamborgini kasa modeli çok şahane..
yoksa bizde casper cıyız ama yeter artık

casper düşünüyordum ama asus markasınıda inceleyim sabah teknosadaydım müşteri umarunda değil alırsan al misali yaptı tartışıp çıktım kurumsal olmayan dükkan tercih edeceğim bilginiz için sağolun...
G.antepte bankalar caddesi yanılmıyorsam(yanılıyorsam da doğrusunu siz söyleyin) orada bir teknosa var.Eski Usb mouse arızalandı. altı üstü 1 tane mouse alacağım 10 dk ka birinin benden parasını almasını bekledim ve artık isyan ettim kimse bakmıyacak mı şu kasaya diye tartıştık elemanlarla ...

kesinlikle servisine kadar sıkı samsung cuyum :)

şimdi asusları inceledim de hakikaten tasarım harikasıymış özellikle lamborgini kasa modeli çok şahane..
yoksa bizde casper cıyız ama yeter artık

İşyeri alakalı olduğu için asus N serisini tavsiye ederim. diğer katmanları oyun veya professional işine giriyor.
Ama bir yönden kasanın saglamlıgıda çok önemli notebook konusunda.
ben asus N61VN serisini kullanıyorum.2.5 yıl oldu 1 kere bile servis görmedi.2.5 yıl önce Hd ekrana sahipti şimdide o görüntüden maşallah tek bir noksanlık vermiyor.
Asus Servis anlayışıda süper her daim.Fiyatıda biraz üst seviye.

Geri
Üst Alt