Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bilginize basvuru

rıdvan

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar benim bi sıkıntım var ama yardımcı olursanız cok tessekur ederim .. ben de 2001 signo var sanruf var sadece farklı olarak. 8 valf akl motor benim sıkıntım ilki motor bostayken titreme yapıyor bujileri buji kablolarını motor takozlarını yeni degistim. bi turlu cozemedm.bi de performansta kayıp var fazla degil ama hissedebiliorum ..nasıl bi titreme derseniz surekli degil arada bir koltukta otururken hissedilior bazen cok bazen az oluyor genelde motor sıcakken daha fazla gerceklesior. gaz kelebegini temizlettim yeniden takıp konfigirasyonda yapıldı..yardımlarınız icin simdiden saolun..

Lambda sensorunu degıstır araba kendıne gelır dıger b ıhtımalse maf sensoru ama maf sensoru stock arabada kolay kolay bozulmaz dogurusu 2001 model araba zamanla kırlencegı gıbı b durumda var ama gucten dusme ve rolantısının dengesız olması lambda gıbı gorunuyor

aslında haklısınız ama aracta lpg var ve lpg li aracların yani bizim akl motorlarda hep lambda arızası veryor .. lpg den oturuymus yine de degistiriyimmi

aslında haklısınız ama aracta lpg var ve lpg li aracların yani bizim akl motorlarda hep lambda arızası veryor .. lpg den oturuymus yine de degistiriyimmi

lpg ve performans hava filtren varsa sebep bu kardeşim boğaz kelebeği fazla hava alınca kafayı yiyor benimde başıma geldi
birde benzinde dene benzinde yapmazsa lpg kaynaklı olduğunu anlarsın

Geri
Üst Alt