Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bilen Var mı ?

2.0-TSİ

Kayıtlı Üye
arkadaşlar şu anda hala 2012 model kasa leon fr varmıdır bayiilerde. seat'ın euro sayfasında hala satışı var.

sanmıyorum kalmamstır ama soyle temız fr bulman mumkun sahıbındende:)

style ile takas yapıcam inşallah. çok mu saçma olur ki. yeni fr ı bekledim. bi gördüm bu ne laaaaa dedim satış görevlisi kız koptu. nerde eski FR.

style ile takas yapıcam inşallah. çok mu saçma olur ki. yeni fr ı bekledim. bi gördüm bu ne laaaaa dedim satış görevlisi kız koptu. nerde eski FR.
mantıklı tabıkıde oncelıkle tamponlar on far arka stop ve bırcok sey styleden ustun hıc dusunme yap derım ama takas yapma once arabanı sahıbındende ıyı fıyata sat ondan sonra elıne gecen parayla al yoksa takasta olu fıyatına gder aracın bılgıne

kesinlikle haklısın ; Sahibinde ki FR larda el yakıyo ama halledeceğim inşallah. aracım 2011 ama 10000 de daha.

kesinlikle haklısın ; Sahibinde ki FR larda el yakıyo ama halledeceğim inşallah. aracım 2011 ama 10000 de daha.
el yakmıyor dostum sonucta bellı fıyata verılmıs ve olu fıyatına verıcek degıl adam sende aracını satıyosun olu fıyatına aracını satsan hosuna gdermı bu sekılde dusun :)

Geri
Üst Alt