Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bildirim

dragg

Kayıtlı Üye
merhaba

bendee nacızane bır fıkrımı paylasmak ısstedım her ne kadar calısntıda olsa..

bır konuya yaptıgımız yorum netıcesınde eger bırısı yenıı bır cvp verırse bunu face dekı gıbı bıldırımlerımızde gorebılsek hem yapıcagımız yardımlasmada daha hızlı olmamızı hemde konudan kopmamızı engeller dıe dusunuorum. tabı bunun yapımının zorlugununu bılmedıgım ıcın sadece bır onerı olarak sunuyorum..

iyi forumlar..

veya konuya abone olabilirsiniz

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
face deki gibi değilde bunun başka yoluda var aslında
Son ziyaretinizden bu yana 11985 mesaj gönderildi
Sizin mesajlarınıza 2 yeni cevap yazıldı gibi..fakat bizim kulladığımız vBulletin buna izin verirmi bilmiyorum ayrıca yönetim olarak aramızda değerlendirip uygun görülür sistemde izin verirse neden olmasın ilgine teşekkür ederim.​

ewet mesala buda cok ıyı olur ama sanırım suan konuya abone olmakla yetınıcez peki abonelıgın bı sınırı varmı?

Mesela takip etmek istediğin herhangi bir konu varsa o konu başlığında seçenekler => bu konuya abone ol => e-mail ile derhal haberdar edilmek istiyorum seçeneğini aktifleştirdiğinizde o konuya cevap yazıldığında anında size e-posta gelecektir. Sınırsızca istediğin kadar konulara abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz konularada gözatmak isterseniz en üstteki menüden yararlı linkler => aboneliklerimi göster seçeneğine girerek tüm abone olunan konuları görebilirsiniz.

Mesela takip etmek istediğin herhangi bir konu varsa o konu başlığında seçenekler => bu konuya abone ol => e-mail ile derhal haberdar edilmek istiyorum seçeneğini aktifleştirdiğinizde o konuya cevap yazıldığında anında size e-posta gelecektir. Sınırsızca istediğin kadar konulara abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz konularada gözatmak isterseniz en üstteki menüden yararlı linkler => aboneliklerimi göster seçeneğine girerek tüm abone olunan konuları görebilirsiniz.

Öncelıkle yardım ıcın tsk ederım. ama yasadıklarımı anlatmam gerekırse suan maıllerım acık deıl ve sadece scw sayfasındayım bu durumda sanırım cok faydalı olmayabılır yada benım gıbı gun ıcerısınde cepten gıren bırılerı ıcın.. yanlıs anlasılmak ıstemem benım için demesı kolay tabıkı ama ıyıyı daha ıyıye tasıyabılmek ıcın bı fıkır sadece..

bunun için özel kod yazılması gerekiyor.. :confused: bu konuyu takip edersen neticesini bildiririm olumlu yada olumsuz.. Üzerinde çalışmamız gerek özel kodlama olduğu için. Mesajlar kısmında bildirim uyarısı şeklinde olabilir bi bakalım dönecem bu konuya tekrar.

bunun için özel kod yazılması gerekiyor.. :confused: bu konuyu takip edersen neticesini bildiririm olumlu yada olumsuz.. Üzerinde çalışmamız gerek özel kodlama olduğu için. Mesajlar kısmında bildirim uyarısı şeklinde olabilir bi bakalım dönecem bu konuya tekrar.

umarım hepımız ıcın olumlu olur sımdıden kolay gelsın..

bi değişiklik oldumu..?:confused:

Geri
Üst Alt