bildirim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

bildirim

dragg

Kayıtlı Üye
merhaba

bendee nacızane bır fıkrımı paylasmak ısstedım her ne kadar calısntıda olsa..

bır konuya yaptıgımız yorum netıcesınde eger bırısı yenıı bır cvp verırse bunu face dekı gıbı bıldırımlerımızde gorebılsek hem yapıcagımız yardımlasmada daha hızlı olmamızı hemde konudan kopmamızı engeller dıe dusunuorum. tabı bunun yapımının zorlugununu bılmedıgım ıcın sadece bır onerı olarak sunuyorum..

iyi forumlar..

dragg

Kayıtlı Üye
face deki gibi değilde bunun başka yoluda var aslında
Son ziyaretinizden bu yana 11985 mesaj gönderildi
Sizin mesajlarınıza 2 yeni cevap yazıldı gibi..fakat bizim kulladığımız vBulletin buna izin verirmi bilmiyorum ayrıca yönetim olarak aramızda değerlendirip uygun görülür sistemde izin verirse neden olmasın ilgine teşekkür ederim.​
ewet mesala buda cok ıyı olur ama sanırım suan konuya abone olmakla yetınıcez peki abonelıgın bı sınırı varmı?

PATRON

Administrator
Mesela takip etmek istediğin herhangi bir konu varsa o konu başlığında seçenekler => bu konuya abone ol => e-mail ile derhal haberdar edilmek istiyorum seçeneğini aktifleştirdiğinizde o konuya cevap yazıldığında anında size e-posta gelecektir. Sınırsızca istediğin kadar konulara abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz konularada gözatmak isterseniz en üstteki menüden yararlı linkler => aboneliklerimi göster seçeneğine girerek tüm abone olunan konuları görebilirsiniz.

dragg

Kayıtlı Üye
Mesela takip etmek istediğin herhangi bir konu varsa o konu başlığında seçenekler => bu konuya abone ol => e-mail ile derhal haberdar edilmek istiyorum seçeneğini aktifleştirdiğinizde o konuya cevap yazıldığında anında size e-posta gelecektir. Sınırsızca istediğin kadar konulara abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz konularada gözatmak isterseniz en üstteki menüden yararlı linkler => aboneliklerimi göster seçeneğine girerek tüm abone olunan konuları görebilirsiniz.
Öncelıkle yardım ıcın tsk ederım. ama yasadıklarımı anlatmam gerekırse suan maıllerım acık deıl ve sadece scw sayfasındayım bu durumda sanırım cok faydalı olmayabılır yada benım gıbı gun ıcerısınde cepten gıren bırılerı ıcın.. yanlıs anlasılmak ıstemem benım için demesı kolay tabıkı ama ıyıyı daha ıyıye tasıyabılmek ıcın bı fıkır sadece..

PATRON

Administrator
bunun için özel kod yazılması gerekiyor.. :confused: bu konuyu takip edersen neticesini bildiririm olumlu yada olumsuz.. Üzerinde çalışmamız gerek özel kodlama olduğu için. Mesajlar kısmında bildirim uyarısı şeklinde olabilir bi bakalım dönecem bu konuya tekrar.

dragg

Kayıtlı Üye
bunun için özel kod yazılması gerekiyor.. :confused: bu konuyu takip edersen neticesini bildiririm olumlu yada olumsuz.. Üzerinde çalışmamız gerek özel kodlama olduğu için. Mesajlar kısmında bildirim uyarısı şeklinde olabilir bi bakalım dönecem bu konuya tekrar.
umarım hepımız ıcın olumlu olur sımdıden kolay gelsın..

dragg

Kayıtlı Üye
bi değişiklik oldumu..?:confused: