Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

bildirim

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında dragg tarafından paylaşıldı.

1. dragg

dragg SCW Üyesi

192
    48
    28
    merhaba

bendee nacızane bır fıkrımı paylasmak ısstedım her ne kadar calısntıda olsa..

bır konuya yaptıgımız yorum netıcesınde eger bırısı yenıı bır cvp verırse bunu face dekı gıbı bıldırımlerımızde gorebılsek hem yapıcagımız yardımlasmada daha hızlı olmamızı hemde konudan kopmamızı engeller dıe dusunuorum. tabı bunun yapımının zorlugununu bılmedıgım ıcın sadece bır onerı olarak sunuyorum..

iyi forumlar..

Bunu beğendi. Erd3434 bunu beğendi.
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
  3. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    veya konuya abone olabilirsiniz

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  4. dragg

dragg SCW Üyesi

192
    48
    28
    ewet mesala buda cok ıyı olur ama sanırım suan konuya abone olmakla yetınıcez peki abonelıgın bı sınırı varmı?

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Mesela takip etmek istediğin herhangi bir konu varsa o konu başlığında seçenekler => bu konuya abone ol => e-mail ile derhal haberdar edilmek istiyorum seçeneğini aktifleştirdiğinizde o konuya cevap yazıldığında anında size e-posta gelecektir. Sınırsızca istediğin kadar konulara abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz konularada gözatmak isterseniz en üstteki menüden yararlı linkler => aboneliklerimi göster seçeneğine girerek tüm abone olunan konuları görebilirsiniz.

6. dragg

dragg SCW Üyesi

192
    48
    28
    Öncelıkle yardım ıcın tsk ederım. ama yasadıklarımı anlatmam gerekırse suan maıllerım acık deıl ve sadece scw sayfasındayım bu durumda sanırım cok faydalı olmayabılır yada benım gıbı gun ıcerısınde cepten gıren bırılerı ıcın.. yanlıs anlasılmak ıstemem benım için demesı kolay tabıkı ama ıyıyı daha ıyıye tasıyabılmek ıcın bı fıkır sadece..

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    bunun için özel kod yazılması gerekiyor.. :confused: bu konuyu takip edersen neticesini bildiririm olumlu yada olumsuz.. Üzerinde çalışmamız gerek özel kodlama olduğu için. Mesajlar kısmında bildirim uyarısı şeklinde olabilir bi bakalım dönecem bu konuya tekrar.

8. dragg

dragg SCW Üyesi

192
    48
    28
    umarım hepımız ıcın olumlu olur sımdıden kolay gelsın..

9. dragg

dragg SCW Üyesi

192
    48
    28
    bi değişiklik oldumu..?:confused:

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113