Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bildiğiniz Kronik Arızalar; Marka ve Model?

el freni cekili olmadigina eminim ama normal frene basip basmadigima hic dikkat etmedim, yarin frene basili ve frene basmadan denerim bakalim iki turlude ses gelicekmi

seat leon fren balatalarından gelen ses zannedersem balatalar kalıtesız.2 ciside chevrolet cruze alt takımlardn gelen lakırtı sesı arac 3 aylıkken baslamıstı garantıden degıstı ama fayda etmedı...

mk1 leon veya 2000-2006 arası toledolarda diijital klima ekranı çok kolay bozulur. turbo basıncı açılmış 1.9 tdi ibiza,toledo,leon vs. intercooler borularının belli bir kmden sonra tek tek yarılması. şu anda 4. seatımı kullanıyorum hepsininde ikişer üçer kapı switchleri bozulmuştu.

seat leon fren balatalarından gelen ses zannedersem balatalar kalıtesız.2 ciside chevrolet cruze alt takımlardn gelen lakırtı sesı arac 3 aylıkken baslamıstı garantıden degıstı ama fayda etmedı...

Leon daki Gacırtı aynen dediğin gibi, Cruse için söylediğini de bir arkadaşım astrada yaşıyor şu an gitmediği yer kalmadı istanbulda çözüm yok arabayı satmayı düşünüor..

DSG şanzımanlı aracımı trafikte sürerken iki kez arabayı stop ettirdim (farklı zamanlarda ve S 'de kullanırken) ...otomatik bir araba ve stop ettirme ikisi bir arada bana biraz saçma geliyor :confused:....sizlerin de bu konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum

2008 leon sport-up

galiba herkezin ortak tespiti ve sorunu benim arabamda da olduğu gibi

direksiyondan gelen gıcırtı
kapılardan gelen tıkırtı
radyo cızırtı bi türlü sağlıklı radyo dinleyemedim
1. vites ve geri viteste takılma
asfalt sesi içeri alma
ve en önemlisi bazen arka taraflardan bi yerden gelen ilginç sesler..sanki birimi var arkada diye dönüp baktığım çok olmuştur

tavsiyem müzüğin sesini biraz daha açmak

çok sinirlenip satmak istedim ama bu fiyata bu donanımda başka araç olmadığından vazgeçtim

tıkırtıya gıcırtıya fışırıya vs. bi çare bulan lütfen paylaşsın:(((

gcırtılar beni de çıldırtıyor.sadece benim aracım da mı diye düşünürken herkesin ortak sorunu olduğunu gördüm.balatalardan gelen ses ve 1. vites geri vites takılmalarını bende yaşıyorum.

Dogru. Ayrica arkada oturan bir kisi ayni anda iki kapi koluna da elleriyle bastirinca bu ses kesiliyor. Kapi kollariyla alakali bu ses.

Bu soruna çözüm bulan yokmu yaaa çok can sıkıcı müzik dinleyelim diyorum ama sesi açınca sol arka üzt hoparlörden bir cızırtı sesi...

2008 leon sport-up

galiba herkezin ortak tespiti ve sorunu benim arabamda da olduğu gibi

direksiyondan gelen gıcırtı
kapılardan gelen tıkırtı
radyo cızırtı bi türlü sağlıklı radyo dinleyemedim
1. vites ve geri viteste takılma
asfalt sesi içeri alma
ve en önemlisi bazen arka taraflardan bi yerden gelen ilginç sesler..sanki birimi var arkada diye dönüp baktığım çok olmuştur

tavsiyem müzüğin sesini biraz daha açmak

çok sinirlenip satmak istedim ama bu fiyata bu donanımda başka araç olmadığından vazgeçtim

tıkırtıya gıcırtıya fışırıya vs. bi çare bulan lütfen paylaşsın:(((
benim aracımda 2008 sport-up we söylediğin bütün sesler bendede mewcut we delirtmek üzere hatta. bir türlü çaresini bulamadım. daha önce 2006 stylance kullandım 2bucuk yıl 18jant we yaylı olmasına rağmen hiç ses tıkırtı yoktu. heryıl biraz daha çaldılar bu leondan. şuanki aracıma yay takıcam korkumdan takamıyorum sesler ikiye katlanır diye

benim aracımda 2008 sport-up we söylediğin bütün sesler bendede mewcut we delirtmek üzere hatta. bir türlü çaresini bulamadım. daha önce 2006 stylance kullandım 2bucuk yıl 18jant we yaylı olmasına rağmen hiç ses tıkırtı yoktu. heryıl biraz daha çaldılar bu leondan. şuanki aracıma yay takıcam korkumdan takamıyorum sesler ikiye katlanır diye

bende 2006 sına bindiğimde ses yoktu ve 18 jant ve yay vardı. ilginç bişey anlam veremedim gitti plastik aksamın tamamı dandik bagajda bas var ses açıkken dışardaki zırıltıya şaşırırsınız. bilmiyorum ne yapacağımı ama bi abimiz izalasyon yapalım dedi ama nasıl olucak belli değil yapalım derken daha kötü olabilir birinde aracı makineye bağlıycaklardı soketi buluyoruz diye el fireninin altındaki plastiği kırdılar daha ne diyim:)

Geri
Üst Alt