Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bildiğiniz Kronik Arızalar; Marka ve Model?

golf v kumandadan ve sürücü tarafından 4 camı aynı anda kaatırken 3 ü yukarı çıkarken sağ ön aşşağı iniyor puhaha +hem sol hem sağdan aynı anda yukarı kaldırmaya basıncada aşşağı iniyo :D

cok guzel bır konu
fıat punto dıreksıyon kutusu (cıty mod)

bende bi çok leonda olduğunu duydum..sol arka kapı kolundan gelen ses..özellikle müzikte bass vururken ilk ordan ses geliyor

Dogru. Ayrica arkada oturan bir kisi ayni anda iki kapi koluna da elleriyle bastirinca bu ses kesiliyor. Kapi kollariyla alakali bu ses.

2010 Leon direksiyonu çevirirken sürtünme sesi geliyor. sanırım bu da kronik

kesinlikle katiliyorum. 2008 1.6 mpi da da vardı, 2008 1.4 tsi da da var. gacırrrrrrrr şeklinde dururken çevirince gelen ses; ama biz tartismalarimizda soyle bir sonuca vardik leonun direksiyonunu cevirdiginizde dikkate edin araba o tarafa dogru yatiyor manevrasi sinifindaki araclar arasinda en fazla olan arac diyebiliriz iste bu esneme sirasinda cikan ses diye dusunuyoruz.

ford fıesta cok fazla takur tukur ses gelıyor

Mini Cooper

-Aks sorunu
-Direksiyon pompası sorunu
-100.000km üstü yağ eksiltme sorunu
-İlgi çekme sorunu :)

DSC01478.jpg

Şimdi ise 2010 model Leon 1.4 Tsi sahibiyim bu sorunların hiçbirisine suanda rastlamadım.

Ekli dosyalar

• DSC01478.jpg
    DSC01478.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 32
opel astra hb 2005 ve 2008 modeller de 1. vitesten geçişte silkeleme sorunu.
sırf bu yüzden 2005 model aracımı 3 ay önce satmıştım.

kesinlikle katiliyorum. 2008 1.6 mpi da da vardı, 2008 1.4 tsi da da var. gacırrrrrrrr şeklinde dururken çevirince gelen ses; ama biz tartismalarimizda soyle bir sonuca vardik leonun direksiyonunu cevirdiginizde dikkate edin araba o tarafa dogru yatiyor manevrasi sinifindaki araclar arasinda en fazla olan arac diyebiliriz iste bu esneme sirasinda cikan ses diye dusunuyoruz.

ayni ses benim br bucuk aylik ibizamda da var. Araba durdugu yerde direksiyonu cevirmeye basladigimda bir gicirdama sesi geliyor sanirim sizin dediginiz gibi araba kendini tekerleklerin dondugu yone dogru yasliyor

O ses El Freni Çekik haldeyken yada frene basılıyken mi geliyor, birde frenler kilitli değilken düz biz zeminde deneyin bakalım çıkacakmı o ses ;)

Geri
Üst Alt