Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bildiğiniz anadolu yakasında boyacı varmı ?

clascocuq

Kayıtlı Üye
arkadaşlar fr tamponumu alırken fr panjur 220 tl fıyat verdıklerı ıcın almadım pahalı geldı bana ve orjınal panjurundan farkı cercevesının sıyah olmasıydı . bende eyer sısınde bıldığınız anadolu yakasında bostancı maltepe cıvarında boyacı varsa cercevesını boyatmak ıstıyorum tabı aynı gun ıcınde gıdıp boyatıp almam gerekıyo tabıkı her sanayıde var ama hani bildiğiniz tanıdığınıs olursa paramıs ona nasip olsun . teşekürler.

anadolu yakasında fıkırtepede sanayı var bılıyormusun? eger bılıyorsan mantar var duymusundur ısmını belkı bu ana cadde ustunde e-5 kenarına yakın olan yolun ustunde oraya gıt orada volkan abı var kaplamacıdır kendısı eskıden maxxcarın ortagı ıdı ellı yatkındırda ben bırcok arac gonderdım oraya seatcı omerın arkadasım dersın yardımcı olur 15-20 dakıkada ısını halleder ...

bencede kaplama yaptırman daha iyi olur. dökulme yapmaz en azından.

anadolu yakasında fıkırtepede sanayı var bılıyormusun? eger bılıyorsan mantar var duymusundur ısmını belkı bu ana cadde ustunde e-5 kenarına yakın olan yolun ustunde oraya gıt orada volkan abı var kaplamacıdır kendısı eskıden maxxcarın ortagı ıdı ellı yatkındırda ben bırcok arac gonderdım oraya seatcı omerın arkadasım dersın yardımcı olur 15-20 dakıkada ısını halleder ...

pekı dırek gıdıp yaptırabılırmıyıs arasak daha ıı olmasmı birde bı tarıf alabılırmıyım e-5 den nerden gırıcem birde kaplama orda mevcutmudur.

ne kadar zımparalansa da boyayı atıyo yine boya tutunamadığı için çerçevede taşla vs..
en temiz çözüm siyah panjur alınmayacaksa kaplatmak..

yada en iyisi cupra panjuru almak orjinalde yedek olarak durur.

Geri
Üst Alt