Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bildiğiniz Kronik Arızalar; Marka ve Model?

selamlar benzin hortumundaki sıkıntı 0 aldığımda vardı çabuk hallettik ancak direksiyonu çevirince gelen ses yeni nüksetti 2012 1.4 fr ımda sanırım teşhis aynı... amortisör üst kule bilyesi bozuk...

Onarım garantiden mi yapıldı acaba birde kronik midir bu arıza 30.000 de başıma geldi...

Selamlar,
Onarım garantiden yapıldı. Birkaç gün sonra sorun tekrarladı. Buradan yazacaktım unutmuşum.
Sorunun direksiyon kutusundan kaynaklandığı ortaya çıktı, onu da garantiden değiştirdiler.
Benim de 25.000 civarlarıydı bunlar olduğunda...

Çok teşekkürler cevap için umarım deneme yanılma yöntemine dönmez bizimkide en yakın servis Diyarbakır git gel hapı yuttuk:)

Birde normal mi bu yoksa bizim şanssızlığımız mı? yay alasım vardı ama böyle kullanamadık yayla hiç yürütemeyiz buz gibi oldum...

Çok teşekkürler cevap için umarım deneme yanılma yöntemine dönmez bizimkide en yakın servis Diyarbakır git gel hapı yuttuk:)

Birde normal mi bu yoksa bizim şanssızlığımız mı? yay alasım vardı ama böyle kullanamadık yayla hiç yürütemeyiz buz gibi oldum...

Evet bizim şanssızlığımız maalesef.

seat leon 1.4 tsi stayln paketli aracım var abs beyni yanmıs önerleriniz neler serviste taksam çok masraflı tamirciye gösterdim içinde bir parça yanmıs dediler ne yapmamı önerirsiniz...

2004 seat ibiza signo yağ eksiltme - egr sorunu

1998 ford ka vss - akışmetre
2004 ibizada ki, yağ eksiltme normal yağ mi yoksa sanzuman yagimi benim izledigim sorun ise 3 ibizada gördüm cam suyu deposu yada hortumunda sorun su cok cok erken bitiyor tşrkler

seat leon 1.4 tsi stayln paketli aracım var abs beyni yanmıs önerleriniz neler serviste taksam çok masraflı tamirciye gösterdim içinde bir parça yanmıs dediler ne yapmamı önerirsiniz...

arkadaşlar konu ile bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi?Teşekkürler.

Bu soruna çözüm bulan yokmu yaaa çok can sıkıcı müzik dinleyelim diyorum ama sesi açınca sol arka üzt hoparlörden bir cızırtı sesi...

Bu ses kapi ic acma kapama kolundan kilidr gidrn telin titresim sesi, altina strafor ya da sunger benzeri birsey koyuyorlar ses kesiliyor, benim dort kapiyada yaptilar dogus maslakta cit ses yok bass sona kadar acik

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Iyi bir elektrikci (beyin tamiri yapan ecucu) bu isi kolaylikla yapabilir bir goaterin

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bu ses hill holder olan tum leonlarda var normal

Çıkma parçacılarda bu sorunu giderebilirsin.? İstanbuldaysan ikitelli Atatürk oto sanayide parçacılar var. Mesela barış oto, alevoğlu oto gibi.

Geri
Üst Alt