Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bikaç pozda bizden olsun

maşallah çok güzel duruyor siyahı hep sevmişimdir ama cabuk çizilmesi üzüyor insanı :( kazasız belasız kullanman dilegiyle

Masallah nazar değmesin
Öndeki uygulama yanlarda da var mıydı çıkarttınız mı yoksa takmayı düşünmediniz mi

süper durmuş siyahta. siyah ve kırmızı uyumuda çok iyi ama bence siyah sarı daha çekici olyor. bi düşün derim

süper durmuş siyahta. siyah ve kırmızı uyumuda çok iyi ama bence siyah sarı daha çekici olyor. bi düşün derim

siyah-sarı siyah-fıstık yeşili gibi birbirine zıt renkleri denedim araçın hatlarıyla en uyulu siyah-kırmızı oldu en azından benim bu şekilde hoşuma gitti düşünceniz için teşekkürler :D
[doublepost=1453902318,1453901919][/doublepost]Herkesin ilgisi için çok teşşekkürler. Araç için proje devam ediyor sizinde bilginize danışmak en iyi yöntemdir diye düşünüyorum şöyle yapsan güzel olur veya şunu çıkart bu olmamış diyebileceğiniz bişeler varsa lütfen paylaşın bana hoş göründüğü kadar çevreyede hoş görünmesi önemli.
Araçımdaki tüm değişimleri bizzat kendim yaptım ve bu tarz işlerle uğraşmaktayım abimizin tuning dükkanında uygulamalar yapıyorum. Sizlerinde aklında olna değişim projeleri varsa internet sitemize bi göz atmsnız iyi olacaktır
otokampanya siteyi daha yeni actık bi kusurumuz varsa şimdiden af ola.

Aracın son halini paylaşmak istiyorum proje devam ediyor yakışanı ve gerekeni yapmak en iyi sonuçu verir.
20160114_141214.jpg

Geri
Üst Alt