Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bijon Şifre Anahtarı

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dun nikon şifre anahtarını kaybettim. Ankara Aydoganlar a gittim. Ellerinde baktılar eski leon olduğu için yokmuş dediler. Doğuş otoya da gitmeyi düşünüyorum. Gitmeden bunu halletmem söz konusu mu kaynaksız bir şekilde. Doğuşa gidersem nasıl bir durumla karşılaşırım? Teşekkürler.

Arkadaşlar dun nikon şifre anahtarını kaybettim. Ankara Aydoganlar a gittim. Ellerinde baktılar eski leon olduğu için yokmuş dediler. Doğuş otoya da gitmeyi düşünüyorum. Gitmeden bunu halletmem söz konusu mu kaynaksız bir şekilde. Doğuşa gidersem nasıl bir durumla karşılaşırım? Teşekkürler.

ellerinde yoksa sipariş verir getirtirler

ruhsat şase numaranla başvuruyorsun herhangi yetkili servise siparişle almanyadan yedeğini yolluyorlar...tşkler

Peki fiyat konusunda herhangi bilgisi olan var mı?
WHT003319A kodlu olması lazım gene de servis pcisinden baktırırsınız..fiyatı bende 120 lira gözüküyor sadece şifre anahtarı.son söz doğuşun...dediğim gibi şase nosuyla ruhsatla beraber gidersiniz işlemleriniz yapılır almanyadan yedeği gönderilir...her seat marka aracın seat veri tabanında şifreler saklanmakta.biraz bekleyeceksiniz o vakte kadar lastiğiniz patlarsa işiniz zor kullanmamaya özen gösterin...tşkler

En güzeli bu sonuçları yaşamamak için şifreli bijonları normal bijona çevirmek bence.

Geçmiş olsun. Nasıl oldu da kayboldu. Setin içinde değil miydi.
Servis her konuda yardımcı olur size. Fabrikada talep ederler.
Ya da nette anahtar ve bijon Setleri var. BakabilirsiniZ

merhabalar benim lastğim patlamıştı birde baktım ki şifreli araci alirken şifreli bijon vardı küçük bişey ama işe yaramaz diye attım lastik patlayınca anladım usta lastikçi bulun herkes yapamaz şifreli olanı bijon kenarını kırdı ve ucu sivrı bijon anahtarını içine vura vura çaktı ve çevirdi ve ordan çıkardı dört lastigide değiştirdim normal bijon taktırdım servise kalsa cok uzun sürcek birde pahalıya kacıcaktı çözdük olayı.....

Çok geçmiş olsun ben ilk aldığım da değiştirdim daha önce başıma geldi benimde

Geri
Üst Alt