Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bijon Şifre Anahtarı

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında smz tarafından paylaşıldı.

1. smz

smz SCW Üyesi

254
    30
    28
    Arkadaşlar dun nikon şifre anahtarını kaybettim. Ankara Aydoganlar a gittim. Ellerinde baktılar eski leon olduğu için yokmuş dediler. Doğuş otoya da gitmeyi düşünüyorum. Gitmeden bunu halletmem söz konusu mu kaynaksız bir şekilde. Doğuşa gidersem nasıl bir durumla karşılaşırım? Teşekkürler.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. musti_58

musti_58 SCW Üyesi

65
    23
    8
    ellerinde yoksa sipariş verir getirtirler

3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    ruhsat şase numaranla başvuruyorsun herhangi yetkili servise siparişle almanyadan yedeğini yolluyorlar...tşkler

4. smz

smz SCW Üyesi

254
    30
    28
    Peki fiyat konusunda herhangi bilgisi olan var mı?

5. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    WHT003319A kodlu olması lazım gene de servis pcisinden baktırırsınız..fiyatı bende 120 lira gözüküyor sadece şifre anahtarı.son söz doğuşun...dediğim gibi şase nosuyla ruhsatla beraber gidersiniz işlemleriniz yapılır almanyadan yedeği gönderilir...her seat marka aracın seat veri tabanında şifreler saklanmakta.biraz bekleyeceksiniz o vakte kadar lastiğiniz patlarsa işiniz zor kullanmamaya özen gösterin...tşkler

KİREÇ ve smz bunu beğendi.
  6. smz

smz SCW Üyesi

254
    30
    28
    @kirlisakal bilgilendirme için çok teşekkürler!

7. focus

focus SCW Üyesi

327
    190
    43
    En güzeli bu sonuçları yaşamamak için şifreli bijonları normal bijona çevirmek bence.

8. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Geçmiş olsun. Nasıl oldu da kayboldu. Setin içinde değil miydi.
    Servis her konuda yardımcı olur size. Fabrikada talep ederler.
    Ya da nette anahtar ve bijon Setleri var. BakabilirsiniZ

9. peacese

peacese SCW Üyesi

28
    24
    3
    merhabalar benim lastğim patlamıştı birde baktım ki şifreli araci alirken şifreli bijon vardı küçük bişey ama işe yaramaz diye attım lastik patlayınca anladım usta lastikçi bulun herkes yapamaz şifreli olanı bijon kenarını kırdı ve ucu sivrı bijon anahtarını içine vura vura çaktı ve çevirdi ve ordan çıkardı dört lastigide değiştirdim normal bijon taktırdım servise kalsa cok uzun sürcek birde pahalıya kacıcaktı çözdük olayı.....

10. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.768
    5.606
    113
    Çok geçmiş olsun ben ilk aldığım da değiştirdim daha önce başıma geldi benimde

Bunu beğendi. peacese bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş