Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bi yardımcı olsanız arkadaslar yenı baslayan LEON sevdalısına

kardeşim siteden bi arkadaşımız satıyo 1.6 üstelik tüplü eğer fiyatıda baya uygun eğer istersen onunla bi görüş pm atıyorum

1. 4 tsı da dusundum dee lpg olayı olmayınca vazgectımm dıebılırımm

peki1.6 lpg lı ilee 1.4 tsı yakıt tüketımı acısından nasıl hangısı uygun ?

benim size şöle bir iki tavsiyem olacak. sizin yerinizde olsam yetkili bayiilere bakardım. diğer ıvır zıvır yerlerde fiyatlar çok uçuk. herkesin malı kendine guzel ama unuttukları bir nokta bu malında bir piyasa değeri var. ama maalesef insanlar burunlarından kıl aldırmıyorlar.

örn:
2011 sıfır km fiat linea emotion plus full+full fiyatı 38000tl 2010 model az kilometreli aynı aracın kullanıcıya satılacak rakamı en baba 32000tl.

2008 model 70.000kmyi geçmemiş seat leon 1.9 tdı stylance aracın 2009 da en son fatura edilen aracı 41000tlden satıldı. 2008 model bir leon 1.9tdı aracın alıcıya gidecek rakamı boya durumu göz onunde bulundurulduğunda 30 ile 34 arasıdır.

1.6 benzinli versiyonları donanımlarına göre yaşına ve kmsine göre 25 ile 31 arası fiyatlarda alınabilir. yardımcı olabilmişimdir umarım:D

benim size şöle bir iki tavsiyem olacak. sizin yerinizde olsam yetkili bayiilere bakardım. diğer ıvır zıvır yerlerde fiyatlar çok uçuk. herkesin malı kendine guzel ama unuttukları bir nokta bu malında bir piyasa değeri var. ama maalesef insanlar burunlarından kıl aldırmıyorlar.

örn:
2011 sıfır km fiat linea emotion plus full+full fiyatı 38000tl 2010 model az kilometreli aynı aracın kullanıcıya satılacak rakamı en baba 32000tl.

2008 model 70.000kmyi geçmemiş seat leon 1.9 tdı stylance aracın 2009 da en son fatura edilen aracı 41000tlden satıldı. 2008 model bir leon 1.9tdı aracın alıcıya gidecek rakamı boya durumu göz onunde bulundurulduğunda 30 ile 34 arasıdır.

1.6 benzinli versiyonları donanımlarına göre yaşına ve kmsine göre 25 ile 31 arası fiyatlarda alınabilir. yardımcı olabilmişimdir umarım:D

süpersin be abicimm tesekkur edıoorum acıklaman için bunlara göree degerlendırmee yapacamm artık az cokk sekıllenıoo kafamda

Geri
Üst Alt