Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bi xenon!!

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gece gece kafama çok takıldı soramadan uyuyamıcam heralde bizim araçlarda ki bi xenon sisteminde farlar kapalı oldugun da sarı mı selektör atılıyo yoksa audi de oldugu gıbı xenon dan mı oluyo çok merak ettım lutfen yardım??

Özel bi tesisat falan yapılmadıysa, kapalıyken sarı atar sanırsam

ampül cok cok az yanıo ampülün rengi neyse o yanıo karsıdakinin gözünü bile almaz..

Yani golf 5 te oldugu gıbı normalde farlar yanmadıgında sarı ampul ıle selektor atılıyo ama normal farlar acık oldugun da xenon ampul ve sarı ampul olarak oluyo en azından bizim jetta da oyle

Yani golf 5 te oldugu gıbı normalde farlar yanmadıgında sarı ampul ıle selektor atılıyo ama normal farlar acık oldugun da xenon ampul ve sarı ampul olarak oluyo en azından bizim jetta da oyle

bende aynen böyle

kafayı yedirtecek sorunun en fazla bu olsun Ege:)

D1s d2s olayi varb d1s ti galiba yanlis hatirlamiyrsam .. D1s ampul ve beyin varsa farlar kapaliykende beyaz cakiyor orjinal
Bi xenon lar en ktusu benim gordugum orjinaller boyle. Ama dursunun bi xenonlar d2s

D1s d2s olayi varb d1s ti galiba yanlis hatirlamiyrsam .. D1s ampul ve beyin varsa farlar kapaliykende beyaz cakiyor orjinal
Bi xenon lar en ktusu benim gordugum orjinaller boyle. Ama dursunun bi xenonlar d2s

senın araban kotu olum oyuzden bole kotu :D

Bendede aynısı merak etme:) Bu konuyu Dursunla konuşmutum,Söylediği;eğer farlar kapalıyken merceğe verirsem şasi sıkıntısı cıkıyor..

Geri
Üst Alt