Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bi xenon!!

Bendede aynısı merak etme:) Bu konuyu Dursunla konuşmutum,Söylediği;eğer farlar kapalıyken merceğe verirsem şasi
sıkıntısı cıkıyor..

Anladım abi okullar ara tatile girdiğin de yaptırıcam ondan bu kadar kafama takıldı :)

Uyumlu D1S ampül ve balastı bulursanız kapalıyken bi-xenonlar çakar fakat d1s'ler bizim araçlarda arıza ışığı yaktığı için d2s kullanılıyor. Bunlarda da kapalıyken sadece sarılar yanıyor. D1S sorunu çözüldüğü zaman zaten dursun abi buradan haber verir. ;)

Uyumlu D1S ampül ve balastı bulursanız kapalıyken bi-xenonlar çakar fakat d1s'ler bizim araçlarda arıza ışığı yaktığı için d2s kullanılıyor. Bunlarda da kapalıyken sadece sarılar yanıyor. D1S sorunu çözüldüğü zaman zaten dursun abi buradan haber verir. ;)

Hayır benım merak ettıgım orjınalın de nasıl ??

aslında tam sarı degılde gun ışıgı rengı gıbı

aslında tam sarı degılde gun ışıgı rengı gıbı

uzun far ampulu ne renkse onu yakıyor sarıysa sarıdır Şemun ama gündüzleyin mesela hiç belli olmuyor.ben sırıtmasın diye değiştirmiştim mesela bende beyaz çakıyor ama sarı bence orjinal daha iyi göz alıyordu gece önümdekinin aynadan verdiği tepkiyi kıyasladıgımda.

sarı çakıyor bi-xenonu çalıştırmıyor.nedeni çift mercek far olmamasından dolayı,kısa ve uzun için.

uzun far ampulu ne renkse onu yakıyor sarıysa sarıdır Şemun ama gündüzleyin mesela hiç belli olmuyor.ben sırıtmasın diye değiştirmiştim mesela bende beyaz çakıyor ama sarı bence orjinal daha iyi göz alıyordu gece önümdekinin aynadan verdiği tepkiyi kıyasladıgımda.

sarı çakıyor bi-xenonu çalıştırmıyor.nedeni çift mercek far olmamasından dolayı,kısa ve uzun için.

Yanı gene benım soyledıgıme gelıyo olay normal farlar acık degılken sarı ampulle selektor yapılıyo ama normal farlar acıldıgın da hem sarı ampul hem xenon dan selektor oluyor

Geri
Üst Alt