Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bi-Xenon Farlı Araçlar İçin LED Gündüz Farı

En sonunda gündüz farının o sarı ampülünüde LED ile değiştirebildik. Ürün arıza lambası yakmıyor ve oldukça parlak görünüp işlevini gündüz yerine getirebiliyor :) Sahibinden.comda satılan 60TL lik ürünün aynısıdır. Elimde 5 takım var 1'nin sahibi var. Şimdilik 4 kişiye gönderebilirim, devamı gelebilir. Fiyat 50TL.
Park ve iç aydınlatmalar için elimde sofitlerden var, dipsiz led ampüllerden kalmadı ama sipariş verdim. İsteyene hepsini bir paket yapabilirim.
Bunlarda [MENTION=23360]atay78[/MENTION] Burak'ın aracındaki uygulama fotoğrafları. Bu ürünü bekleyen arkadaşlar vardı sanırım. [MENTION=25289]tanilak[/MENTION]
Ekli dosyayı görüntüle 10694
Ekli dosyayı görüntüle 10695
Ekli dosyayı görüntüle 10696
Ekli dosyayı görüntüle 10697
Buda plaka lambasının gün ışığından çekilmiş bonusu :)
Ekli dosyayı görüntüle 10698

FIRAT bundan kaldimi elinde

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=27465]Dombira[/MENTION]
Ayarlamaları yapıp bir takım gönderiyorum sana abi tamam :)
Duruma göre artık devamını isteyenlere yeni sipariş veririm.

Sizlere bir sorum olacak. Yaklaşık 2 aydır gündüz farlarım led haldeler. Plaka ışıgı, gündüz farlarım ve park lambalarım hepsi 2 aydır led. Fakat 2-3 gündür aracı ilk çalıştırmamda (sabah soguk hava), far auto konumda, far arıza ısıgı yanıyor ( Sag gündüz farını kontrol ediniz ). Farları auto konumundan sıfır konumuna alıyorum yani gündüz farlarını devreye sokuyorum ve ısık sönüyor. Şimdi ısıgı söndürebiliyorsun ne derdin var diyebilirsiniz :) başından böyle bir durum geçen var mı ? Bu bir sıkıntıya yol açar mı acaba ?

Sizlere bir sorum olacak. Yaklaşık 2 aydır gündüz farlarım led haldeler. Plaka ışıgı, gündüz farlarım ve park lambalarım hepsi 2 aydır led. Fakat 2-3 gündür aracı ilk çalıştırmamda (sabah soguk hava), far auto konumda, far arıza ısıgı yanıyor ( Sag gündüz farını kontrol ediniz ). Farları auto konumundan sıfır konumuna alıyorum yani gündüz farlarını devreye sokuyorum ve ısık sönüyor. Şimdi ısıgı söndürebiliyorsun ne derdin var diyebilirsiniz :) başından böyle bir durum geçen var mı ? Bu bir sıkıntıya yol açar mı acaba ?

Açıkçası pek bir fikrim yok ama kullandığın LEDler ile alakalı olabilir, içinden bir kaç direnç yanmış ve artık arıza vermeye başlamış olabilirde.. Kullandığın gündüz farı ledleri nasıl bir şey açtığım bu ilandaki gibi mi acaba?

Açıkçası pek bir fikrim yok ama kullandığın LEDler ile alakalı olabilir, içinden bir kaç direnç yanmış ve artık arıza vermeye başlamış olabilirde.. Kullandığın gündüz farı ledleri nasıl bir şey açtığım bu ilandaki gibi mi acaba?

Fotograflardan tam kıyaslama yapamasam da böyle birşey. Ankara'da bu işleri iyi yapan bir yere yaptırmıştım. Fiyatı bu gündüzlerin 60 liraydı.

[MENTION=25712]Agave[/MENTION] o zaman buyuk ihtimalle aynisi.
Ama Hala net bir fikrim yok maalesef.

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dipsiz ledlerin kırmızı olanıda geldi MK3 araç kullanıcıları ayak aydınlatmalarını kırmızı yapmak istiyorsa ondan da elimde 6 adet var şu an.

Gündüz far ampülü ve iç aydınlatma ve park ledleri ile ilan günceldir..

Mrblar aynından bendede oluyor hatta suan [MENTION=24302]firozat[/MENTION] 'dan aldığım plakalıklarda böle bi sorun yaşıyorum 3 gündür hergün tekrar tekrar bağlantıların hepsini tek tek kontrol ettim ama cok acayip bi durumu var benimkinin aracımı calıştırıyorum hiçbir arıza ışığı yok biraz yürüdükten sonra plaka lambalarınızı kontrol ediniz şeklinde bi uyarı alıyorum ve ardından arıza lambası yanıyo ve sönmüyo. Henüz bir çözüm bulamadım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Mrblar aynından bendede oluyor hatta suan [MENTION=24302]firozat[/MENTION] 'dan aldığım plakalıklarda böle bi sorun yaşıyorum 3 gündür hergün tekrar tekrar bağlantıların hepsini tek tek kontrol ettim ama cok acayip bi durumu var benimkinin aracımı calıştırıyorum hiçbir arıza ışığı yok biraz yürüdükten sonra plaka lambalarınızı kontrol ediniz şeklinde bi uyarı alıyorum ve ardından arıza lambası yanıyo ve sönmüyo. Henüz bir çözüm bulamadım.

Geri
Üst Alt