Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bi-Xenon Farlı Araçlar İçin LED Gündüz Farı

Mrblar aynından bendede oluyor hatta suan @firozat 'dan aldığım plakalıklarda böle bi sorun yaşıyorum 3 gündür hergün tekrar tekrar bağlantıların hepsini tek tek kontrol ettim ama cok acayip bi durumu var benimkinin aracımı calıştırıyorum hiçbir arıza ışığı yok biraz yürüdükten sonra plaka lambalarınızı kontrol ediniz şeklinde bi uyarı alıyorum ve ardından arıza lambası yanıyo ve sönmüyo. Henüz bir çözüm bulamadım.

Bende senden haber bekliyordum Ozan abi, konu hala çözülmediyse tekrar telefonda bir görüşelim istersen.

fırat kardeşim, kafama takılan bi işlem daha var, onuda yaptıkdan sonra cözülmezse dönüş yapıcam. sonuçta elektrik malzemesi herzaman olabilicek seyler. olmazsa eskilere dönücez:)) sarı sarı gezeriz gayrı :) bide ziya hocamdan plakalık ampul almıstım onları denıycem sonrasında tabi.

Mrblar aynından bendede oluyor hatta suan @firozat 'dan aldığım plakalıklarda böle bi sorun yaşıyorum 3 gündür hergün tekrar tekrar bağlantıların hepsini tek tek kontrol ettim ama cok acayip bi durumu var benimkinin aracımı calıştırıyorum hiçbir arıza ışığı yok biraz yürüdükten sonra plaka lambalarınızı kontrol ediniz şeklinde bi uyarı alıyorum ve ardından arıza lambası yanıyo ve sönmüyo. Henüz bir çözüm bulamadım.

Hava eksi 10 derecelerdeyken yapıyordu. İlk çalıştırmada arıza ışıgı yanıyordu kapatıp açınca düzeiyordu. Bu aralar hava eksi 5in altına düşmedi pek. Hatta sabahları eksi 2 ile artı 3 derece arasında seyrediyor. Bu hava sıcaklıklarında hiç bir sorun yaşamadım.

Bertan kardeşim bızım buralardada hava baya dengesiz. Gecen hafta eksılerdeydi.Bu hafta artılarda ama bende devam ediyo bakalım cözmeye çalışıyorum seninkilerde bi durum değişirse yazarsan sevinirim bilgi için tskler .

Bertan kardeşim bızım buralardada hava baya dengesiz. Gecen hafta eksılerdeydi.Bu hafta artılarda ama bende devam ediyo bakalım cözmeye çalışıyorum seninkilerde bi durum değişirse yazarsan sevinirim bilgi için tskler .

Yazarım abi. Büyük ihtimal bendekiler çok soguktan kaynaklı. Degisiklik olursa haber ederim.

bazi aracların arıza ısıgı sorunu cozumlerı led takarak yada canbus ile cmözumlen mıyor bunun ıcın 1.4tsı ıcın ayrı 1.4tsı fr ıcın ayrı bır devre elemanı kullanmanız gerklı bunun nedenı fr araclarda 0.8 amper ampul elektrık cekerken led urunler 0.2 buda aracta bellı zaman aralıkları ıle arızaya neden oluyor cozumu yokmu tabıkıde cozumu var bunlar ıcın piyasda da cok sayıda arıza aparatları mevcut bende de tamıki eger sorun cozulmez ıse yardımcı olmaya calıssayım

Geri
Üst Alt