Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bi xenon far

merceksiz xenon'a karşıydım bu gece'den sonra yüksek arabalarda mercekliye de karşıyım arkadaş :D ewe gelirken yokuş yukarı çıkıyordum sağda bi range rover park halinde farlar açık duruyor. tavşana döndüm gece gece. bu merceklilerde da aşşada kalırsan normal xenon'dan daha beter oluo gece gece sinirlendim yaa :D

merceksiz xenon'a karşıydım bu gece'den sonra yüksek arabalarda mercekliye de karşıyım arkadaş :D ewe gelirken yokuş yukarı çıkıyordum sağda bi range rover park halinde farlar açık duruyor. tavşana döndüm gece gece. bu merceklilerde da aşşada kalırsan normal xenon'dan daha beter oluo gece gece sinirlendim yaa :D

tavşan aheuehe.. :D :D

Sahibinden.com'da 300TL'ye mercek uygulaması yapan yerler vardı. Biraz pahalı olmuş 1200TL. Gerek yok bence. Aracın orjinal farlarını 300 400TL'den satsan zaten üzerine 400TL daha koyup servisten orjinalini al derim :)

Sahibindende ki ile görüştüm.

Mercek 300TL
Çin malı D2S ampul 100TL (balastlar yok)

Benim dediğim;
Mercek 250TL
Çıkma far 200TL
Mtec bi-xenon kit 550-650TL

Üstelik Ankara'da.

Farın su alma ihtimali yüzünden çıkma fara yaptırmak istiyorum kısmetse.

Geri
Üst Alt