Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bi kaç sorum olacak:)

Koridorosman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese hayırlı pazarlar 5 ocakta servisden randevu aldım sunroof sol kapı ve göstergeden ses geliyo bunlar kronik sorun çözüyoruz getir aracı dediler aracım 2013 model 11 binde bu seslerden şikayetci olanlar servisde yaptıranlar sonradan aynı ses tekrar geldimi nasıl bi sonuç alındı araçtan iyice soğudum mk 2 yi sattığıma cok pişmanım yardımcı olurmusunz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Leonlarda sunroof ve kapıdan ses gelmesi kronik değildir, çözülür..

mk3 lerde Kroniktir. Bende 5 Ocakta randevu aldım doğuş oto Esenyurt dan aracı bırakıcam birden fazla yerinden ses geliyor umarım çözerler.

Nerelerdn geliyo mesela ? Ayrıca servise bırakıpda hiç yaptıran ve sonra tekrar aynı sesi yapıomu bilen varmı acaba

Mk3 ün belli bir kronik sorunu yok... Bildiğim sadece sol güneşlikteki ayna ışığının güneşliği indirince kendi kendine yanması... onu da garantiden değiştiriyolar... Ufak tefek sesleri sorun yapmayın... Servisten sonra düzelir...

3000 deki aracımdan gelen sesler
1.ön cam direkleri
2.bozuk yollarda ön kapı içi sesler
3.sürücü kapı direği içi tıkırtı sesleri (emniyet kemerinin çıkış noktası olan direk)
4.Frene basınca gelen kıtırtı sesleri.

bunların hepsi için 5 ocakta aracı bırakıcam servise çoğu kişi serviste pek bir sonuç alamamış bakalım durum bende ne olacak.

Valla benim aracim da mk3 2013 model sol arka kapı hariç (benden kaynaklı ) ses geliyor biraz ondan başka hiçbir yerden ses gelmiyor umarım servisten sonra tekrarlama yapmaz

benim bir ara geliyordu ama oturdu araç galiba kesildi bütün sesleri :)

Nerelerden geliyorduda oturdu benim araç 12 binde hala ses var bide mk 2 nin yaylardan pıs pıs ses geliyordu tümseklerde mk 3 ün amortisörleri sert sanki :)

bir arızanın kronik olması demek servislere bülten yayınlanması demektir. öyle bir şey varsa kroniktir. ve çözüm yolu üretmişlerdir.
bence gittiğinizde muhakkak sorun nereleri sökecekler ve neler yapacaklar. bir ses için söküm olayından dolayı başka problemler çıkmasın

Geri
Üst Alt