Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

bi cupra tampon bulamadim

Konu, 'Arıyorum' kısmında gl5010 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gl5010

gl5010 SCW Üyesi

49
    0
    6
    arkadaslar bi cupra tampon bulamadim yokmu bilen goren allah riyasina bi el atin senesi geliyo

2. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Servislerde yok mu..yoksa ver siparişi bu kadar istiyorsan bunca zaman beklediğine değmez..

3. ruhi

ruhi SCW Üyesi

31
    0
    6
    serviste bile yok ben sipariş vereli 10 gün oluyor daha gelmedi almanyadan geliyormuş=)

4. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.590
    113
    ankaradaki doğuşun sölediği herhangi bir parçanın istanbulda varsa 1 haftada almanyadan gelecekse 2-3 haftada geleceğini sölemişlerdi..yok diye birşey olacağını sanmıyorumda biraz sabretmek gerekiyor

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    valla ben 5 hafta beklemiştim tampon için...

6. RED SHARK

RED SHARK SCW Üyesi

1.869
    59
    48
    Yetkili servisler ile irtibata geçsen ellerinde az hasarlı falan bulup toplatmayı mı dusunuyorsun yoksa sıfır mı almayı ?

7. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    işin zor abi o zaman bende cam düğmesini değiştirecektim ancak 1.5 haftada gelir dediler antalya basaran dahil kimsede yokmuş :) sipariş verip bekliceksin gibi gözüküyor

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    artık bi Leon sahibi kaza yapıp da orjinal tampon takarsa dövüyolar resmen.. :D :D
    bu sebepten stokta kalmıyo pek herhalde tampon..

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    aslında servisler orjinal tampondan cok cupra tampon satıyordur bence leonlar için neden stokta yok anlamadım ben cordoba için 2 gün beklemiştim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş