Bi Corvette Nasıl Çekilemez.. :)) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bi Corvette Nasıl Çekilemez.. :))

YCO

Kayıtlı Üye
videonun sonları daha da içler acısı.. :)
1.40'dan sonra..

link..

Jerky

Kayıtlı Üye
Adam rahatsız yada kuş beyinli falan. Tamam arabaya acımıyosun bi ara kolunu soktu bişeyleri bağladı. Araba bi kaysa kolu kopucak. corvette'in sahibine Allah sabır versin, otoparkta o arabayı öyle görünce kim bilir ne olmuştur.

ERK_RS

Kayıtlı Üye
tamponlar yalan olsa neyse; adam yuruyeni falan da mahfetti..

HAKANSGR

Kayıtlı Üye
ne diyeceğimi şaşırdım,hani buraya içimden gelenleri yazsam kesin banlanırım..o arabanın difransiyeli şanzumanı,egsozu,yürüyeni,ön arka tamponu,radyatörü alayı dağıldı gitti..bu nasıl bir vurdum duymazlık bu nasıl bir israftır !!! allah göstermesin benim aracıma bu muameleyi yapacak insan evladını parçalara bölerim..gece gece bukadar uyuz olamazdım..

YEKTA

Kayıtlı Üye
arabanın benim olduğunu bilirler yanaşmazlar bile
oyarım adamı o çekiciye ayaklarından bağlayıp kafasını sürüklerim en uzak garaja kadar birde şu var türkiyedeki çekici arkadaşlara kazma diyoruzda bunlar tamamen kasap

ynr03

Kayıtlı Üye
Allah göstermesin ciddi ciddi bildiğin cinayet sebebi,o an ben sahibi olsam ordaki arabanın ve kaza ile gelsem ne olurdu tahmin edemiyorum.

freesezar

Kayıtlı Üye
sahibinden orj. corvette muayyer kazasız değişin yok 2 parça çiziklerden boya var :D