Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bi Buluşalım Umut'un Meşhur Katmerini tadalım dedik :)

Teşekkür ederizz ;) sizin ordan geldi zaten katmer :D markayı yazarım ama reklam olur :D
Ömer çok istiyodu bir konuda bayaaaa konuşmuştuk Serhat abide istiyodu ama zamanı olmadı isyene getirdim ;)

sıcak mı geldi..yoksa tekrar ısıttınız mı..

savaş hiç affetmem :D ne demişler can boğazdan gelir:D askerden geldiğim zaman iki tepsi baklava yemiş adamım :D hiç affetmem :D

can walla bisey demiyorum walla bende bir ara boğazıma çok yöneldim 130 kilo oldum pşman oldum dedim artık kez sonra 100 e indim şimdi rahatım :D

can walla bisey demiyorum walla bende bir ara boğazıma çok yöneldim 130 kilo oldum pşman oldum dedim artık kez sonra 100 e indim şimdi rahatım :D

yaz başı 75 tim :D ve baklavalarım vardı midemde karın kası olarak ama baklavaları yedik bi de kronik aslım üstüne bi de ufak bi yoğun bakım ve full boğaz 85 çıktım ama acil kilo vermem lazım:D hatun a söz verdim:D

yaz başı 75 tim :D ve baklavalarım vardı midemde karın kası olarak ama baklavaları yedik bi de kronik aslım üstüne bi de ufak bi yoğun bakım ve full boğaz 85 çıktım ama acil kilo vermem lazım:D hatun a söz verdim:D

bende benimkinin ısrarı üzerine zayıfladım yoksa aynen dewamdı yemeye bende söz werdim zayıfladım 4 ayda filan ...

Geri
Üst Alt