Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bişey sorucaktım

ugr_16

Kayıtlı Üye
2011 seat leon 1.6 tdi cr var şuan body kitlerin fiyatlarını sorucaktım bide buna uygun abart egzoz veya başka egzoz türlerini yazabilirmisiniz

kendinizi tanıtmanız,sizin için daha saglıklı cevaplar getirecegine inanıyorum...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
orjinal arıyorsan servislerde 3500 civarı abart için değilde cut out daha iyi olur sıkılınca kapatırsın 300 350 ye hallolur

arabadan ses çıkmıyo bursada bilen bilir prestijin orda bikaçtane denk geldi ama tahminimce onlar dizel deildi çok iyi egzoz vardı dizele egzoz olmuyo ozaman ?

arabadan ses çıkmıyo bursada bilen bilir prestijin orda bikaçtane denk geldi ama tahminimce onlar dizel deildi çok iyi egzoz vardı dizele egzoz olmuyo ozaman ?

evet kardeşim dizellere uymuyor eksoz işi he bide kendini yeni üyeler bölümünden bir tanıtırmısın kurallar gereği:eek:key:

Olur ama Custom yapılır..
bknz. İskender usta :eek:key:

Olur ama Custom yapılır..
bknz. İskender usta :eek:key:
:D ya yorumlarınızı okyordum da bısey cok komık geldi bana abes olmassa paylasayım ıstedim :D simdi ben arabamı mersınden aldım şanlı urfaya geldim ufak tefek ılaveler yapmak ıstıyordum da sızın yorumları okuyunca vazgeçtim urfada yaptırmaktan. şimdi burda sanayi ye gitsem CUSTOM, CUT OUT, BODY KIT, HEADERS desem derdimi anlatamam heralde :D en ıyısı ben bırıktırıyım hevesımi hepsini birden yazın istanbula gelip yaptırayım :) yada ben mi cahil kalmışım bilirlermi ki ? :D en azından bu konuda :)

Geri
Üst Alt