Bişey sorucaktım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bişey sorucaktım

ugr_16

Kayıtlı Üye
2011 seat leon 1.6 tdi cr var şuan body kitlerin fiyatlarını sorucaktım bide buna uygun abart egzoz veya başka egzoz türlerini yazabilirmisiniz

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
kendinizi tanıtmanız,sizin için daha saglıklı cevaplar getirecegine inanıyorum...

cuprali

Kayıtlı Üye
orjinal arıyorsan servislerde 3500 civarı abart için değilde cut out daha iyi olur sıkılınca kapatırsın 300 350 ye hallolur

ugr_16

Kayıtlı Üye
arabadan ses çıkmıyo bursada bilen bilir prestijin orda bikaçtane denk geldi ama tahminimce onlar dizel deildi çok iyi egzoz vardı dizele egzoz olmuyo ozaman ?

serkanreis

Kayıtlı Üye
arabadan ses çıkmıyo bursada bilen bilir prestijin orda bikaçtane denk geldi ama tahminimce onlar dizel deildi çok iyi egzoz vardı dizele egzoz olmuyo ozaman ?
evet kardeşim dizellere uymuyor eksoz işi he bide kendini yeni üyeler bölümünden bir tanıtırmısın kurallar gereği:eek:key:

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Olur ama Custom yapılır..
bknz. İskender usta :eek:key:

errttann

Kayıtlı Üye
Olur ama Custom yapılır..
bknz. İskender usta :eek:key:
:D ya yorumlarınızı okyordum da bısey cok komık geldi bana abes olmassa paylasayım ıstedim :D simdi ben arabamı mersınden aldım şanlı urfaya geldim ufak tefek ılaveler yapmak ıstıyordum da sızın yorumları okuyunca vazgeçtim urfada yaptırmaktan. şimdi burda sanayi ye gitsem CUSTOM, CUT OUT, BODY KIT, HEADERS desem derdimi anlatamam heralde :D en ıyısı ben bırıktırıyım hevesımi hepsini birden yazın istanbula gelip yaptırayım :) yada ben mi cahil kalmışım bilirlermi ki ? :D en azından bu konuda :)