Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyoğlunda Kaza 34 DH 7534 ??

Valla büyük geçmiş olsun verilmiş sadakası varmış derler ya öyle bişi.
akşam haberlerinde gördüm kötü olmuş.

benimde aklıma ilk esp geldi ama sanırım 4 lastikte birden kayınca çokta işe yaramıyor.
hatırlarsanız forumdan bi arkadaşta mercedes glk ile refüje çıkmıştı esp bazen işe yaramıyor demekki.

neyse büyük geçmiş olsun.

Kotu bi kaza üzücü :(
geçmiş olsun sağ salim kurtuldularsa mala gelen cana gelmesin.

Çok geçmiş olsun, Cana geleeceğine mala gelsin deriz ama malda canın yongasıdır.

cok gecmis olsun, elbette cana gelecegine mala gelsin ama arac da guzelmis ha... ona da yazik olmus..

Kaza ben geliyorum demiş haberi izlediğim kadarıyla.. Ne diyelim, acil şifalar, geçmiş olsun!!

Sanirim tepebasi otoparkinin onunde olmus kaza orda yaris olayi olmasi biraz sacma geldi cunku devamli S viraji alip yokus cikiyorsun ... Ama olmayacak bir olayda degil birilrinin olmemesi iyi olmus

geçmiş olsun arkadaşlara.ben tanıyorum aracın sahibini araçta kaskoda yokmuş hurdaya gitmiş araç üzücü bir durum...

Geri
Üst Alt