Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyoğlunda Kaza 34 DH 7534 ??

buyuk gecmis olsun hem arac sahibine, hem yanindakilere hem de cevredekilere.. kimseye bir sey olmamasi iyi haber ancak kazadan sonra boyle yorumlar duymak ne gerek var dedirtiyor..

ALLAH kımsenın basına vermesın haberlerde görmustum

çok geçmiş olsun umarım cana gelmemiştir ve full kaskoludur araç...

İnşallah birşey olmamıştır.Yazık ilanında da ev alıcam ondan satıyorum yazmış.Allah yardım etsin.

Allah yardımcı olsun inşallah kendilerinde bi saglık problemi yoktur.kaskolu olsa bile istediği parayı alamayacak yıpranma payını asırı derecede fazla alıyor kaskolar bide aksilik varsa iyice sıkıntı.Zaten ne zaman bi spor otomobil kazası görseler bizim türk halkı hemen yarışıyolardı damgasını vurur,diğer halleri düşünmezler belki taksici önüne yatırdı arabayı olabilir...

sanki bu çaluk soyismi tanıdık geldi yeni üyelerdenmiydi...:confused: Allah korusun gerçekten kötü bir kaza.... Rabbim yardımcıları olsun inşallah.....

Allah beterinden sakınsın gerçekten zor bir durum. Hasar kaybı ile kapatmaları büyük şans .

arkadasa gecmıs olsun kotu bır kaza !!! eger aksesuarları kaskoya ıslı degılse hele bıde lpg sı ruhsata ve kaskoya ıslı degılse lpg den kurtarsa bıle alacagı para maksımum 22 23 lıra :(

Geri
Üst Alt