Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyoğlunda Kaza 34 DH 7534 ??

yanmasıyla lpg arasında bir ilişki olduğunu kim nerden çıkardı ?
Kaza ve benzeri durumlarda lpg nin nasıl koruma modu olduğunu veya aşırı gaz salımında tankın gaz akışını kestiği biliniyordur sanırım ?
Ben yangınla alakasız buldum.. aracın önü tamamen paramparça olmuş.. vardır bir sebebi

Bu kadar güvenlide lpg li araçlar neden hala hiç bir kapalı mekana almıyorlar..

fena yahu, Allah korusun. gaza basarken bir daha düşünün.

allahım kimsenin başına vermesin.. ama jantları güzelmiş.. ne bu jantlar ajaba?

Yangının LPG den çıktığını ben okuyamadım cayır cayır ferrariler porşlar mersolar da yanıyor lpgsiz ayrıca yangının sprinterdan sıçramış olabileceği ihtimalinide düşünen yok:) LPG li falan aracım yok taktırmamda ama düzgün yapıldığında gayet güvenliler.
Birde bu ESP yi hayat kurtarıcı kaza önleyici olarak görmeyin yapabilecekleri kısıtlıdır fizik kurallarına karşı gelemez espye güvenipte hız yapanlar espsiz aracın bilincinde olup hız yapanlardan daha tehlikelidir benim gözümde.

cok gecmıs olsun daha kazanın oldugu aksam emre ile bereber baktık ilanına cok guzel duruyor demıstım ılandan spoylerı cok guzel duruyor uzaktan dıye cok gecmiş olsun allah kimsenın basıına vermesın allah korusun herkezı

Çokk fena vurmuşşş mala gelsinde inş cana gelmemiştir lpg sistemleri şimdi eskisi gibi değilll artık çok gelişti artık kontağı kapatınca direk gazı kesiyor die biliyorummm

Geri
Üst Alt