Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyoğlunda Kaza 34 DH 7534 ??

arabada istediği kadar esp abs bas .... olursa olsun, bu sistemleri kullanmadığın yada aktif hale getirmediğin, yada aktif haldekini devre dışı bıraktığın sürece malesef bir işe yarayamıyor. Frene basıp pedalın titrediğini görüp de basıncı azaltıyorsan, ABS'nin çalışma prensibini bilmiyorsun demektir. Gazı kesiyor diye ESP tuşuna basıp göstergede iptal ışığını görüyorsan ESP ne yapsın sana, gaza geldiğimde bir elim hep bu tuşun üstündedir anlık açar işim biter bitmez kapatırım ama kesinlikle doğru bir uygulama değil bu. Lastiklerin bitmek üzereyken yanlamaya kalkıyorsan o bambaşka bir hata zaten.

hızlanmayı herkes bilir, sağ ayağını pedala bastırır vites devir pozisyonunu da doğru seçtin mi kopar gidersin. Önemli olan göremediğin yerdeki süprizleri anlayıp ona göre durabileceğini bilmektir. Gaza her bastığınız her koptuğunuzda nasıl duracağım diye düşünmeden sakın devam etmeyin ki can yakmayın canınız yanmasın.

lpg ye suç atmak biraz enteresan değilmi ya :) benzin yanmıyoda ben yanlışmı biliyorum... yada her gün lpgden araç yanıyorda ben yanlışmı biliyorum?.. :)

Geçmiş olsun, rabbim kimsenin başına vermesin, umarım araçtaki arkadaşlarda bir sıkıntı yoktur, havalar fena arkadaşlar gaza gelmeyelim ibret olması temennidir...

çok geçmiş olsun..RABBİM tüm maddi manevi tüm yaralarını tez zamanda sarar inşeALLAH

Geri
Üst Alt