Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beylikduzu civarlarinda guzel oto yikamaci tavsiyesi?

gallito

Kayıtlı Üye
Meguiars, sonax gibi urunlerle guzel detayli isini iyi yapan bir yer tavsiye edermisiniz beylikduzu civarinda .parlasin biraz yavrucak

Bey oto yıkamayı önerebilirim bizimkent sitesinin yanında Würth bayisi sanırım

[MENTION=24920]ONUR AKÇA[/MENTION] yardimci ol kardesim :)

Ben de hala kafama göre bir yer bulamadım. Torium un alt katında bir yer vardı turuncu olabilir adı orası çevredeki diğerlerine göre daha detaylı ilgileniyor. onun dışında bende pek kalite bir yer bulamadım. olmadı bir gün onur sen ben toplanalım sırayla araçları parlatalım :)

Meguiars, sonax gibi urunlerle guzel detayli isini iyi yapan bir yer tavsiye edermisiniz beylikduzu civarinda .parlasin biraz yavrucak
Beylikduzunde oturuyorum ama sizlere bahcesehir sonaxi oneririn bu kadar isini iyi yapan biyer gormedim...[MENTION=23755]profescobar[/MENTION]

avcılar mezarlık arkasındaki meguiasr biraz kalabalık oluyor ama gayet başarılı hatta şuanda boya korumadada kampanya var bu hata ordaydım.ayrıca çok detayda istemeden ara ara yıkatabileceğin bende sürekli oraya gidiyorum bizim kent köprüsünün karşısında iski ye doğru giderken sağda başlarında durunca fena değil onlarda başkada bulamadım bende beylikdüzüne yakın:)

Geri
Üst Alt