beylikduzu civarlarinda guzel oto yikamaci tavsiyesi? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

beylikduzu civarlarinda guzel oto yikamaci tavsiyesi?

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında gallito tarafından paylaşıldı.

1. gallito

gallito
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    28
    Meguiars, sonax gibi urunlerle guzel detayli isini iyi yapan bir yer tavsiye edermisiniz beylikduzu civarinda .parlasin biraz yavrucak

2. HaManN

HaManN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bey oto yıkamayı önerebilirim bizimkent sitesinin yanında Würth bayisi sanırım

3. gfx

gfx
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    557
    Ödül Puanları:
    113
    [MENTION=24920]ONUR AKÇA[/MENTION] yardimci ol kardesim :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. profescobar

profescobar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    63
    Ben de hala kafama göre bir yer bulamadım. Torium un alt katında bir yer vardı turuncu olabilir adı orası çevredeki diğerlerine göre daha detaylı ilgileniyor. onun dışında bende pek kalite bir yer bulamadım. olmadı bir gün onur sen ben toplanalım sırayla araçları parlatalım :)

5. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    Beylikduzunde oturuyorum ama sizlere bahcesehir sonaxi oneririn bu kadar isini iyi yapan biyer gormedim...[MENTION=23755]profescobar[/MENTION]

6. ibrahim yeksan

ibrahim yeksan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    avcılar mezarlık arkasındaki meguiasr biraz kalabalık oluyor ama gayet başarılı hatta şuanda boya korumadada kampanya var bu hata ordaydım.ayrıca çok detayda istemeden ara ara yıkatabileceğin bende sürekli oraya gidiyorum bizim kent köprüsünün karşısında iski ye doğru giderken sağda başlarında durunca fena değil onlarda başkada bulamadım bende beylikdüzüne yakın:)

Sayfayı Paylaş