Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

beylikduzu civarlarinda guzel oto yikamaci tavsiyesi?

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında gallito tarafından paylaşıldı.

1. gallito

gallito SCW Üyesi

311
    65
    28
    Meguiars, sonax gibi urunlerle guzel detayli isini iyi yapan bir yer tavsiye edermisiniz beylikduzu civarinda .parlasin biraz yavrucak

2. HaManN

HaManN SCW Üyesi

18
    5
    3
    Bey oto yıkamayı önerebilirim bizimkent sitesinin yanında Würth bayisi sanırım

3. gfx

gfx SCW Üyesi

1.164
    557
    113
    [MENTION=24920]ONUR AKÇA[/MENTION] yardimci ol kardesim :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Ben de hala kafama göre bir yer bulamadım. Torium un alt katında bir yer vardı turuncu olabilir adı orası çevredeki diğerlerine göre daha detaylı ilgileniyor. onun dışında bende pek kalite bir yer bulamadım. olmadı bir gün onur sen ben toplanalım sırayla araçları parlatalım :)

5. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Beylikduzunde oturuyorum ama sizlere bahcesehir sonaxi oneririn bu kadar isini iyi yapan biyer gormedim...[MENTION=23755]profescobar[/MENTION]

6. ibrahim yeksan

ibrahim yeksan SCW Üyesi

4
    0
    1
    avcılar mezarlık arkasındaki meguiasr biraz kalabalık oluyor ama gayet başarılı hatta şuanda boya korumadada kampanya var bu hata ordaydım.ayrıca çok detayda istemeden ara ara yıkatabileceğin bende sürekli oraya gidiyorum bizim kent köprüsünün karşısında iski ye doğru giderken sağda başlarında durunca fena değil onlarda başkada bulamadım bende beylikdüzüne yakın:)

Sayfayı Paylaş