Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyler bu çocok 17 yaşinda

HAKTANFR

Kayıtlı Üye
bu müzikler bize yapılmış :zipla

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

helal olsun çocuğa hangi kafalarda yapmıştır o müzikleri o ;) :eek:puhaha:ahkafam:

zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler

bilgisayara ve muzik programlarina asina herkes yapabilir yetenek degildir bu ve bence cok bakkal techno olmus

Abi yapmayin ya bu pcden olacak bişey değil dj ve prodüksiyon kurslarinda eğitim veriliyor ayrica kulak lazim

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

valla hakan bu isin egitimini alan arkadasim var londrada sadece pc ile ne sarkilar yapiyor

Ama abi kulakta lazım gerçek. arkadaşında kulak olmasa nasıl yapabilir bende yapiyorum partilerde ara ara çalıyorum prodüksiyon da dahil ama djlik kolay zor kısım production yani EĞİTİM ŞART

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

Güzel parça arkadaşlar bilenini vardir belki ama size video indirmenin bi yolunu söyleyim www. Dan sonra linkin yanina ss yazin ve entira basin sizi bi siteye yönlendiriyor kolayca indire bilir siniz :)

Geri
Üst Alt