Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beygirrr

durdu_38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim 01 leon stella var 1.6 motor. bildiğim kadarıyla bu araçlar 105 beygir. ancak benim ruhsatta araç 100 kw olarak gözüküyor.yani ortalama 120-130 beygir arası. ruhsata yanlışmı yazılmıştır yoksa gerçekten 130 beygirmidir:) çünkü 08 model hondaya rahatlıkla kafa tutabiliyo:D

Durdu kardeş, sorunun cevabı Yılmaz hocamın verdiği gibi, lakin 2008 Civic' e nasıl kafa tuttuğunu çözemedim, eğer ki belli bir süratten sonrası için bahsediyorsan doğrudur, o da 1.6 cc sonuçta ama eğer kalkış diyorsan, Honda' daki arkadaşın arabasını kontrol ettirsin bi zahmet...

Araban 1.6 8v 102 hp yani 75kw yazması gerekiyor ruhsatta.

sanırım yanlış yazılmış. hondaya kalkışta geçildim doğrudur ama yakaladım o da benim stopları gördü:D

Şoförlük değiştirir mevzuyu, ben 2005 civic' in 98 doğan slx e geçildiğini biliyorum :)

Geri
Üst Alt