Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Meleğime veDa..

balerya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle ilk üye olduğum günden bu güne kadar hep bana değer katan bu değerli topluluğa herşeyden önce sevgi saygımı iletmeyi bir borç bilirim.Bana paylaşımlarınızla çok şey kattınız..Fakat aracımı bugün itibari ile satmış bulunuyorum.Aracımla veda kolay olmadı ama mal her zaman olur önemli olan birliktelik sevgi saygı ve en önemlisi sizlersiniz..
aracımı nasiptir ki ilanı cumartesi akşamı verip pazar günü sabahı yayına girmesinden 2.5 saat sonra satmış bulunmaktayım.bunu yazmamım sebebi de leonların piyasası yok şöle böle diyen insanlara bir göndermedir Her Malın Bir Alıcısı Vardır siz yeter ki malınıza güvenin doğru rakamı isteyin bundan sonrada şansınıza leonunuza güvenin!Harika bir alışveriş oldu alan arkadaşıma da hayırlısı olmasını dilerim..
Bir ayrılık konuşması gibi oldu ama benden kurtuluş yok ben hep aranızdayım..şimdilik pusudayım bir arsa işim var olmadı yeni seatımla tekrar inş aranızda olacağım..

Hayırlısı olsun...Allah daha iyilerini nasip eder inşallah...

Hayirli olsun. Allah daha iyilerini nasip etsin

Hayırlısı Olsun herşey gönlünüzce olur umarım..

leonun cok buyuk pıyasası var bence adanada kafamı nereye cevırsem tsı leon gorebılıyorum tsı motorla baya ıs yaptı leon

hayırlısı olsun Daha iyilerini almanız ve sizi armızda görmek dileğiyle,,,,

Hayırlısı olsun...Allah daha iyilerini nasip eder inşallah...

Arkadaşlar öncelikle ilk üye olduğum günden bu güne kadar hep bana değer katan bu değerli topluluğa herşeyden önce sevgi saygımı iletmeyi bir borç bilirim.Bana paylaşımlarınızla çok şey kattınız..Fakat aracımı bugün itibari ile satmış bulunuyorum.Aracımla veda kolay olmadı ama mal her zaman olur önemli olan birliktelik sevgi saygı ve en önemlisi sizlersiniz..
aracımı nasiptir ki ilanı cumartesi akşamı verip pazar günü sabahı yayına girmesinden 2.5 saat sonra satmış bulunmaktayım.bunu yazmamım sebebi de leonların piyasası yok şöle böle diyen insanlara bir göndermedir Her Malın Bir Alıcısı Vardır siz yeter ki malınıza güvenin doğru rakamı isteyin bundan sonrada şansınıza leonunuza güvenin!Harika bir alışveriş oldu alan arkadaşıma da hayırlısı olmasını dilerim..
Bir ayrılık konuşması gibi oldu ama benden kurtuluş yok ben hep aranızdayım..şimdilik pusudayım bir arsa işim var olmadı yeni seatımla tekrar inş aranızda olacağım..

Ömer kardeşim yazdıklarına %100 katılıyorum.Bende aracımı satmaya karar verdiğimde cok kafama takmıştım acaba satılır mı diye.
Fakat şu cok net artık Leonun piyasası oturdu.İlana 1 haftada ikibine yakın kişi baktı ve bugun arabamı sattım.Alanlar nasıl satarım hiç düşünmesinler bence.

Geri
Üst Alt