Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Beyaz Meleğime veDa..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında balerya tarafından paylaşıldı.

1. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    Arkadaşlar öncelikle ilk üye olduğum günden bu güne kadar hep bana değer katan bu değerli topluluğa herşeyden önce sevgi saygımı iletmeyi bir borç bilirim.Bana paylaşımlarınızla çok şey kattınız..Fakat aracımı bugün itibari ile satmış bulunuyorum.Aracımla veda kolay olmadı ama mal her zaman olur önemli olan birliktelik sevgi saygı ve en önemlisi sizlersiniz..
    aracımı nasiptir ki ilanı cumartesi akşamı verip pazar günü sabahı yayına girmesinden 2.5 saat sonra satmış bulunmaktayım.bunu yazmamım sebebi de leonların piyasası yok şöle böle diyen insanlara bir göndermedir Her Malın Bir Alıcısı Vardır siz yeter ki malınıza güvenin doğru rakamı isteyin bundan sonrada şansınıza leonunuza güvenin!Harika bir alışveriş oldu alan arkadaşıma da hayırlısı olmasını dilerim..
    Bir ayrılık konuşması gibi oldu ama benden kurtuluş yok ben hep aranızdayım..şimdilik pusudayım bir arsa işim var olmadı yeni seatımla tekrar inş aranızda olacağım..

Absolut ve kfy bunu beğendi.
  2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Hayırlısı olsun...Allah daha iyilerini nasip eder inşallah...

3. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    aminnn cümlemizee..

4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Hayirli olsun. Allah daha iyilerini nasip etsin

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Hayırlısı Olsun herşey gönlünüzce olur umarım..

6. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    leonun cok buyuk pıyasası var bence adanada kafamı nereye cevırsem tsı leon gorebılıyorum tsı motorla baya ıs yaptı leon

7. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Hayırlı olsun yenisini almak nasip olur inş =)

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hayırlısı olsun Daha iyilerini almanız ve sizi armızda görmek dileğiyle,,,,

9. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Hayırlısı olsun...Allah daha iyilerini nasip eder inşallah...

10. ŞoVaLyE

ŞoVaLyE SCW Üyesi

171
    0
    16
    Ömer kardeşim yazdıklarına %100 katılıyorum.Bende aracımı satmaya karar verdiğimde cok kafama takmıştım acaba satılır mı diye.
    Fakat şu cok net artık Leonun piyasası oturdu.İlana 1 haftada ikibine yakın kişi baktı ve bugun arabamı sattım.Alanlar nasıl satarım hiç düşünmesinler bence.

Sayfayı Paylaş